fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Ką Madonna lovoje veikė su Bradu Pittu?

Madonna ir Bradas Pittas – vienoje lovoje. Ne, tai ne naujo filmo siužetas, o dainininkės fantazijų vaisius. Pop karalienė Madonna atskleidė naktimis sapnuojanti nepadorius sapnus, kuriuose jos vyro vaidmenį atlieka aktorius Bradas Pittas.

 Prisipažinusi, kad Holivudo gražuolis yra dažnas jos sapnų herojus, dainininkė viešai atsiprašė B. Pitto gyvenimo draugės Angelinos Jolie: „Atleisk, Angelina, tai tik sapnai, tačiau viename jų mudu Bradu gyvenome kartu. Sykį mes gulėjome lovoje, o šalia buvo įsitaisęs mažas šviesių plaukų berniukas!“

 Tačiau vargu ar šios Madonnos kalbos nuliūdino Angeliną. Jiedu su B. Pittu visai neseniai išsinuomojo naują šeimos lizdelį. Šįkart – Sidnėjaus mieste, Australijoje. Be prabangios vilos tolimojoje saloje, jiedu dar turi namus Malibu, JAV, ir Prancūzijos Rivjeroje.

 Naujieji aktorių šeimos namai anksčiau priklausė Willui Smithui. Jame yra 12 miegamųjų, privatus teniso kortas, baseinas, sporto salė ir kino teatras. Įspūdingos vilos nuoma per savaitę jiems kainuos beveik 24 tūkstančius dolerių.

 A. Jolie ir B. Bittas jau įsikūrė naujuosiuose namuose ir mielai dalijasi pirmaisiais įspūdžiais iš Australijos. Bent jau kol kas, didžiausią įspūdį jiems paliko gardi… kengūrų mėsa!

 Į Australiją garsi aktorių porą išvyko dėl ambicingų A. Jolie planų ten režisuoti antrą savo filmą „Unbroken“. Tiesa, B. Pittas Australijoje ilgai neužsibus. Jau netrukus jis išvyks į Didžiąją Britaniją, kur filmuosis naujame filme. Be to, jo laukia naujausio „Oskarui“ nominuoto režisieriaus Ridley Scotto trilerio „Patarėjas“ (angl. „The Counsoler“) premjera.

 Filme „Patarėjas“ pasakojama jauno ir talentingo advokato istorija. Rodos, jam nieko netrūksta. Namuose laukia nuostabaus grožio sužadėtinė Laura, darbe jį gerbia ir vertina. Vis dėlto, jis – tik žmogus, nesugebantis įvertinti to, ką turi ir trokštantis vis daugiau… Nepaklausęs tragediją nujaučiančio sąžinės balso, jis įsitraukia į narkotikų verslą…

 Įtempto siužeto juosta su B. Pittu, Cameron Diaz, Penelope Cruz, Javieru Bardemu, Michael Fassbenderiu ir kitais garsiais aktoriais Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo lapkričio 15 d.

Dukine.lt informacija

Komentarai