fbpx
Naujienos

Kaip išmokti mylėti ir mylėtis? (vaizdo įrašas)

Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės
Petro Pienausko nuotrauka

Ar įmanoma išmokti mylėti? O mylėtis? Tikrai taip, tvirtina iškart po Naujųjų, sausio 2 dieną, Lietuvos kino teatruose debiutuojančios naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ kūrėjų komanda. Filme jie ne tik šmaikščiai pasakojama neįprastą meilės istoriją, bet ir iliustruoja ją net penkiomis pikantiškomis pamokomis. Subtilias meilės pamokas komedijoje, kaip ir tikrame gyvenime, vaikinuoja tikrų tikriausias egzaminas.

Nuotaikingame filme pasakojama trisdešimtmetį perkopusio Ramūno (vaidina Audrius Bružas) istorija. Jis labai geras ir sąžiningas vyrukas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Filmo žiūrovai išvys net penkias šmaikščias pamokas, kurios tiek jiems, tiek ir pagrindiniam komedijos herojui padės išsilaisvinti iš seksualinio susikaustymo ir paįvairinti švelnumo valandėles su antrąja puse.

„Tai labai nuotaikingas ir nė kiek nevulgarus pasakojimas, kurį būtina pamatyti visiems, ieškantiems meilės“, – sako komedijos „Nepatyręs“ režisierius Julius Paulikas.

Vieną iš vaizdingų pamokų, kaip išmokti mylėtis, žiūrėkite čia:

Komedija „Nepatyręs“ statoma pagal Kanadoje Jono Chernick sukurtą scenarijų. Šioje šalyje filmas ir buvo pirmiausia pastatytas, o šmaikščiu scenarijumi netruko susidomėti ir kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos. Lietuviška komedijos versija pritaikyta mūsų šalies aktualijoms, joje kūrybingai įpinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drąsus filmas su pikantiškomis pamokomis ir subtiliais patarimų visiems, ieškantiems meilės.

Oficialų komedijos „Nepatyręs“ anonsą žiūrėkite čia:

Komentarai