fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Karščiausios Mis titulas filme „Mačetė žudo“ – Amber Heard

Į ją žiūrėdami dūsauja ne tik vyrai, bet ir moterys – 27-erių amerikietė Amber Heard pusbalsiu net vadinama naująja Charlize Theron, kuriai grožio ir žavesio pavydi net pačios dailiausios ledi. Naujajame Roberto Rodriguezo trileryje „Mačetė žudo“ žiūrovai šviesiaplaukę išvys vaidinančią žavingą ginklų ekspertę, JAV pietuose, Teksase, esančio San Antonijaus miesto Mis (angl. Miss San Antonio).

 Gražuolė ne tik nustebins žiūrovus puikiu kovos įrankių išmanymu, bet ir itin viliokiškomis suknelėmis iš kurių raudona neabejotinai taps publikos favorite. Kas galėtų tikti geriau prie šviesių A.Heard plaukų ir papūstų raudonų lūpų. Nenuostabu, kad būtent ši biseksualumo neslepianti aktorė pavergė patį Johnny Deppą, kuris buvo anksčiau vedęs aktorę, modelį ir dainininkę Vanessą Paradis. Kalbama, kad jaunesnės moters kerams aktorius neatsispyrė jiems filmuojantis 2011-ųjų filme „Romo dienoraštis“, kuriame J.Deppo herojus buvo pametęs galvą dėl A.Heard įkūnytos efektingos damos.

 Nors pora viešumoje drauge pasirodo itin retai, visai neseniai paparacai užfiksavo A.Heard ir J.Deppą besilaikančius už rankų ir išeinančius iš prabangaus restorano Londone. Nuotraukas pamatyti galite čia.

Naujojo filmo „Mačetė žudo“ žiūrovams neturėtų kilti klausimų, kuo jauna aktorė pavergė scenos vilką – joje puikiai dera elegancija ir „blogiukės“ gyslelė. Siūlome pasigrožėti Amber Heard heroje trumpoje filmo ištraukoje:

 „Mano herojė – tikrai nėra įprasta grožio konkursų dalyvė. Man labai patinka personažai, kurie vienaip atrodo iš išorės, o iš tikrųjų yra visiškai kitokie. Mis San Antonijas yra protinga, galinga, ji valdo padėtį. Ji tikra blogietė avinti aukštakulnius. Barbė-žudikė“, – Celebs.com apie savo rolę sakė aktorė.

Miriop paliktas Mačetė trileryje „Mačetė žudo“ sugrįžta sudėtingiausiai ir pavojingiausiai savo misijai. Režisierius R.Rodriguezas ir vėl aukštumoje – naujausiame jo kūrinyje puikiai dera sprogimai, bauginantys ginklai, žadą atimančios moterys bei šmaikščios situacijos. Seksualus, gundantis, puikaus humoro ir ryškiausių aktorių kupinas filmas „Mačetė žudo“ pasieks Lietuvos kino teatrus jau lapkričio 1-ąją.

Komentarai