fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Keletas vaizdų iš Jarmuscho vamyriškos sagos „Only Lovers Left Alive“

Only Lovers Left Alive

Naujausias Jimo Jarmuscho filmas „Only Lovers Left Alive“ jau labai greitai startuos šių metų Kanų kino festivalyje ir mes pamažu sužinome vis daugiau detalių apie šį filmą.

Jau žinome, jog „Only Lovers Left Alive“ vaidina Tilda Swinton, John Hurt, Mia Wasikowska, Anton Yelchin, Tom Hiddleston ir kiti aktoriai. Taip pat, jog tai istorija apie  du įsimylėjėlius vampyrus, kurių meilė trunka ne vieną šimtmetį: pogrindžio muzikantas vampyras Adamas (aktorius Tom Hiddlestonas) yra paskendęs depresijoje dėl dabartinės žmonijos veiklų. Netikėtai Adamas vėl susitinka su savo sena meile, vampyre, Eve (aktorė Tilda Swinton).  Jų meilės dramą sujaukia pašėlusi ir nekontroliuojama Eve jaunesnioji sesuo Ava (aktorė Mia Wasikowska).

Filmo garso takelį sukūrė olandų minimalistinės muzikos kompozitorius ir liutnininkas  Jozefas Van Wissemas, kuris kartu su J.Jarmuschu prieš tai išleido keletą albumų.

O dabar turime ir mažą desertą – keletą trumpų „Only Lovers Left Alive“ ištraukų, kurios žada puikų, lėtai skaitomą kino eilėraštį, kuriam Jarmuschas pasirinko iš pirmo žvilgsnio nuvalkiotus herojus – vampyrus.


Komentarai