fbpx
Naujienos

„KINFO“ apdovanojimais bus pagerbti žiūrovų geriausiai įvertinti kino kūrėjai

„KINFO“ apdovanojimai
„KINFO“ apdovanojimai

Lietuvoje atsirado kritinė masė kinu besidominčių žmonių ir jų balsas turėtų būti išgirstas. Kinas pačia savo prigimtimi – demokratiškas menas, skirtas ir prieinamas didelei publikai. Tad norisi suteikti progą ne ekspertų komisijoms, bet visiems kino mylėtojams pasidalinti savo nuomone ir išreikšti palaikymą vienam ar kitam filmui, režisieriui ar mėgstamam aktoriui.

Paskelbta, kad pirmųjų kino „KINFO apdovanojimų“, kuriuose lemiamą žodį taria žiūrovai, ceremonija vyks sausio 29 dieną. Renginio organizatoriai primena, kad palaikyti savo lietuviško kino favoritus ir balsuoti dar galite iki sausio 19 dienos.

„Po pirmojo balsavimo etapo atsirado intriga, ką Lietuvos žiūrovai labiau palaiko: profesionalus ar mėgėjus. Būtent apdovanojimų renginio metu ir paaiškės laimėtojai, kurie sulaukė daugiausiai žiūrovų palaikymo“, – teigė vienas iš „KINFO apdovanojimai“ organizatorių Donatas Mincė.

Apdovanojimų metu bus parodytas Mariaus Ivaškevičiaus filmas „Santa“, kurio oficiali premjera Lietuvoje numatoma tik sausio 31 d. Tai pirmasis M. Ivaškevičiaus pilnametražis filmas, kuriame žiūrovui leidžiama iš arti pamatyti žmones, susiduriančius su įvairiais išbandymais, besistengiančiais įveikti santykių dramas.

Renginys vyks kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, sausio 29 d., 19 val. Anot apdovanojimų rengėjų, visi yra kviečiami ir laukiami, kadangi žiūrovai ir yra žiuri nariai, kurie turi teisę savo akimis pamatyti, ką išrinko geriausiais.

Balsavimas iki sausio 19d. www.kinfo.lt/apdovanojimai

Plačiau apie renginį sužinoti ir bilietus galite įsigyti čia: https://www.facebook.com/events/643753172356773/

Filmo „Santa“ anonsas:

 

Komentarai