fbpx
Naujienos, TV laida

„KINFO“ laidoje – labai atviras pokalbis su aktoriumi Mariumi Jampolskiu (anonsas)

Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Jaunatviška vasaros staigmena – kassavaitinė informacinė laida apie kiną „KINFO“ – įgauna pagreitį. Antroje laidoje kviečiame žiūrėti nuoširdų pokalbį su šiais metais geriausiu Lietuvos kino aktoriumi tituluotu Mariumi Jampolskiu. Jis papasakos apie savo išgyvenimus kuriant kino vaidmenis, dalinsis mintimis apie savo projektą, skirtą kolegai Vytautui Šapranauskui atminti, bei atskleis savo nuomonę apie lietuvišką kiną ir jo perspektyvas.

„Visada žinojau, kad yra labai gražu, kai vyrai verkia, kai tai taip reta mūsų gyvenime. Ir kaip gražiai verkia Al Pačinas, Robertas De Niro, Dustinas Hofmanas…“, – atviravo Marius Jampolskis interviu metu, jautriai kalbėdamas apie žmogiškuosius santykius.

Laidoje taip pat išvysite pokalbį su režisiere Inesa Kurklietyte, kuri papasakos apie Neringoje vykusią „Vasaros MEDIA Studijos“ kino dirbtuves, kuriose savo įgūdžius tobulino jaunimas iš šešiolikos šalių. Bus atskleista kaip gimė ši iniciatyva ir kokie teminiai užsiėmimai vykdomi.

O nacionaliniam kinui populiarinti skirtoje rubrikoje ,,Viena minutė eterio“, prodiuserė Živilė Gallego pristatys baigiamą kurti lietuvišką detektyvą „Vardas Tamsoje“.

Visa tai ir dar daugiau – naujoje laidoje apie kiną „KINFO“ trečiadienį, 22.30 val., per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.

Laidos anonsas:

Komentarai