fbpx
KINFOgidas, Reportažai

KINFOgidas #2: Savaitė su Blumu ir „Tebūnie naktis“ su Marilyn Monroe

Kinas po žvaigždėmis 2012. Atidarymas

Pirmadienis. Birželio 11d.

Savaitės pradžia kaip visada prasideda dvejomis įprastomis akcijomis. Forum Cinemas LABAS kino pirmadieniai, t.y su savo LABAS pasu galite keliauti į bet kurį FC filmą už 9lt.

Ir Multikino Facebook draugų diena, t.y pirmadienio ryte Multikino savo Facebook profilyje paskelbs slaptažodį, su kuriuo keliausite į kiną taip pat už 9lt.

Mūsų mėgstami draugai, kino teatras „Pasaka“ 18:15val. vėl kviečia į nemokamą seansą, kuriame rodys 1983 metų klasiką, filmą „Mirę”.

Antradienis. Birželio 12d.

Beveik tradiciškai Prancūzų institute 18val. vyks renginių ciklo „Vasaros dvelksmas” filmo „Auksinė kaukė” peržiūra.

Galerijoje VARTAI atidaroma šiais metais pirmoji projekto „Artscape“ paroda, pristatanti šiuolaikinio Izraelio menininko Ran Slavin kūrybą drauge su lietuvių tapytojo Andriaus Zakarausko naujausiais darbais. Šįkart projekto paroda skyla į dvi konceptualiai skirtingas dalis, turinčias atskirus pavadinimus bei raiškos būdus. Izraelio menininko ekspozicijos dalyje „Išprakaituotos iliuzijos“ (The Perspiration of Illusion) pristatomi trys video kūriniai: eksperimentinis filmas „Nemigos miesto ciklai“ (The Insomniac City Cycles, 2009), video kūrinys „Viskas skubu“ (Everything is Urgent, 2008) ir naujausias video filmas „Ursulimum“ (2011).

Trečiadienis. Birželio 13d.

18:15val.vėl lekiam į „Pasaką“ žiūrėti 2000 metų filmo „Nora”, su Evan McGregor ir Susan Lynch. Įėjimas nekainuoja.

Šeštadienis. Birželio 16d.

Šių metų „Tebūnie naktis” bus tikrai įspūdinga, o kinas tikrai nebus pamirštas.

Tiesa, prieš pat nakties klajones Vilniaus gatvėmis, 18:00 užsukite į „Pasaką“ kur bus rodomas paskutinis nemokamas seansas šią savaitę, filmas „Blumas”.

O 18:30 KKK klubas kviečia paskutinį kartą šį sezoną panagrinėti moters ir vyro santykių temą filme „Gailestingumas šeimoje”. Nemokamas seansas vyks Vilniaus jėzuitų gimnazijoje.

„Kultūros naktis“ prasidės 18val. Vytauto Didžiojo gimnazijoje, kur bus rodomi Projekto „Jaunasis kinas“ filmai „(Ne)surežisuota“, „Visi keliai veda į mokyklą“, „Langas pro mokyklą“. Plačiau programoje.

Kas 22val. būsite arčiau „Kablio“ tai galėsit skubėti į „Tebūnie Kablys! – Future shorts kino ir muzikos programą.

22:30 keliausime į „ŠMC” kiemelį mėgautis „Kinu po žvaigždėmis” su Marilyn Monroe pirmoj eilėj ;)

Nuo 22:45 Vilniaus teatro „Lėlė“ vidiniame kieme turėsite galimybę susipažinti su unikaliais Vladislavo Starevičiaus animaciniais filmukais ir nauju jų garsiniu takeliu, kurį ruošia Jacques Cambra (Prancūzija), Remigijus Rančys ir Vytautas Labutis.

Renginių išties daug, todėl siūlome iškart peržiūrėti pilną „Kultūros nakties“ programą, kurią rasite čia.

 

Būsimų renginių naujienos visad priimamos el. paštu info [eta] kinfo.lt

 

Komentarai