fbpx
KINFOgidas, Reportažai

KINFOgidas #3: Apsilankymai „Pasakoje“, „Sidabrinių gervių naktyse“ bei „Loftas Fest’12“

Vasara įsibėgėja, o kino renginių mažėja, tačiau mes neliūdim ir išnaudojam gerą orą leisdami gamtoje ir kartais nukeliaudami į įvairius nemokamus gėrius.

Birželio 19d. Antradienis

Kino teatras „Pasaka“ kaip visad dalinasi gerais filmais ir 18val. kviečia į dokumentinio filmo „Rudens auksas” peržiūrą. Juosta pasakoja gyvenimą šlovinančią istoriją apie penkis lengvaatlečius, besiruošiančius Pasaulio lengvosios atletikos veteranų čempionatui Suomijoje.

Birželio 20d. Trečiadienis

Grįžtam į „Pasaką“, ciklą „Šiaurės šalių kino klubas“, kuriame šį kartą 2006 metų juosta „Svajonė”, pasakojančiame apie trylikametį Fritsą, užsitraukusį savo provincijos mokyklos direktoriaus nemalonę. 1969-aisiais pasaulis sparčiai keičiasi ir fizinės bausmės moksleiviams uždraudžiamos, tačiau tironas direktorius nesivargina to pastebėti. Seansas 17:30.

Birželio 21d. Ketvirtadienis

Prancūzų instituto ciklas „Vasaros dvelksmas“ keliasi į kino teatrą „Pasaka“. 18val. ir dokumentinis filmas „Sauskelnių žemė”, seanse dalyvaus ir juostos prodiuserė Sylvie Randonneix.

„Multikino” kino teatre, 19val. įvyks speciali EŽIO VIZOS premjera, kurioje bus parodytas filmas „Roko amžius” su holivudo viena didžiausių žvaigždžių Tomu Kruzu.

Na, o vėlai vakare, 22val Abraomo Kulviečio vidurinės mokyklos stadione Fabijoniškių ir aplinkinių rajonų gyventojai gaus puikią lietuviško kino dozę „Sidabrinių gervių naktyse”. Bus parodyti tokie filmai: „Puntuko akmuo“, „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, „Ryba“ ir daugiausiai kino istorijoje pajamų surinkęs filmas „Tadas Blinda. Pradžia“.

Birželio 22,23,24d. Penktadienis, Šeštadienis, Sekmadienis

Joninių savaitgalis. Liekantiems Vilniuje siūlome užsukti ir į muzikos, menų ir kino festivalį „Loftas Fest’12”. Jame vyks kino seansai, kuriems atsispirti tikrai negalėsite! Bus parodytos abi Emilio Vėlyvio filmo „Zero“ dalys, taip pat nuostabusis „Virtuvė sielai“, bei sportiškasis „The Art of FLIGHT“.

Būsimais renginiais dalinamės el. paštu info [riestainis] kinfo.lt

Komentarai