fbpx
Festivaliai, TV laida, Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

KINO GIDAS #12 (2014 01 30) — režisierius Marius Ivaškevičius pristato savo debiutinį pilnametražį vaidybinį filmą


„Kino gidas“ susitiko su dramaturgu, rašytoju, vaidybinio filmo „Santa“ režisieriumi ir scenaristu  Mariumi Ivaškevičiumi, kuris žiūrovams atskleidė savo debiutinio pilnametražio kino filmo kūrimo užkulisius. Jei norite sužinoti, su kokias siekiais teatro dramaturgas ateina į kino pasaulį, kaip vyko pagrindinių filmo aktorių atranka, ir kaip lietuvius sutiko atšiaurioji Laplandija – žiūrėkite interviu.

Šiomis dienomis agentūra „Lithuania shorts“ didžiausiame Europoje trumpametražių filmų festivalyje Clermont-Ferrand’e Prancūzijoje pristatys naujausius lietuviškus trumpametražius filmus. Apie tai papasakojo agentūros projektų koordinatorė Marija Razgutė. Na, o vakar įvykusių pirmųjų internetinių kino apdovanojimų „KINFO“ ceremonijos metu buvo paskelbti keturiolika nugalėtojų. Tai padaryta dėl naujos tradicijos – ne kino kritikams, bet žiūrovams pareikšti savo nuomonę apie lietuvišką kiną.

Visos aktualiausios naujienos apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Režisierius Marius Ivaškevičius „Kino gido“ akimirka
Režisierius Marius Ivaškevičius
„Kino gido“ akimirka
Komentarai