fbpx
TV laida

KINO GIDAS #4 (2013 11 28) — kino prodiuserio profesijos ir jos iššūkių pristatymas

Prie filmo sėkmės prisideda ne tik režisieriai ir aktoriai. Labai svarbus yra prodiuseris, kuris ir padaro, kad filmas atsirastų – surenka ar pritraukia reikalingas lėšas, rūpinasi tuo, kad filmavimas vyktų sklandžiai ir greitai. Daugiau apie šią profesiją, be kurio neįsivaizduojama šiuolaikinė kino industrija, papasakos Nepriklausomų prodiuserių asociacijos valdybos pirmininkas Kęstutis Drazdauskas.

Taip pat sužinosite apie jau rytoj įvyksiančio kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjerą bei neseniai Lietuvos kino sales pasiekusią italų režisieriaus Gabriele Salvatores juostą „Sibirietiškas auklėjimas“, kuri buvo filmuojama Vilniuje, o dauguma jos aktorių – lietuviai.

Daugiau aktualių naujienų apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais ir bus pristatomi nauji lietuviški kino projektai.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gido“ rubriką remia LR Kultūros ministerija ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

NPA valdybos pirmininkas „Kino gido“ akimirka
NPA valdybos pirmininkas
„Kino gido“ akimirka
Komentarai