fbpx
Kinorama

Kinorama #18

Režisierius Andrejus Tarkovskis
Režisierius Andrejus Tarkovskis
Režisierius Andrejus Tarkovskis

Sveiki kinfonautai!  Visiškai rudenišką sekmadienio vakarą su jumis vėl sveikinasi Kinorama.

Šiuo metu, kaip ir kiekvieną rudenį, dėmesio centre yra  festivaliai – jau prasidėjęs „Ad Hoc”, o taip pat ne už kalnų esantis „Tindi Rindis” ir kiti. Beje, pradeda lysti pirmosios naujienos apie Scanoramą ir jos repertuarą! Taigi, poilsiui tarp daugybės įvairiausių festivalių seansų – siūlau kartu perversti spaudą ir Internetą.

Jau nebesuskaičiuoju kelintoje Kinoramoje iš eilės tenka minėti filmą „Aurora” ir jos apdovanojimus. Šįkart netgi iš Pietų Korėjos!  Toliau kalbant apie nesibaigiančias temas – Bernardinuose galima rasti dar vieną V. Kosakovskio interviu.

G. Beinoriūtės filmo premjera – svarbus kino įvykis. Jei nesudalyvavote, galite bent akį užmesti čia, o jei filmą matėte – žvilgtelti čia.

Obuolys.lt viešina labai smagią „Jundačių archyvų” iniciatyvą ir pasakojo apie sekantį „Tado Blindos” kūrėjų projektą. Galbūt tikėjotės, kad svieto lygintojo opuso pavadinime esantis žodelis „Pradžia” žada antrąją dalį? Teks nusivilti, nes bent kol kas ruošiamas filmas Šv. Valentino dienai.

Šiaip jau Kinoramoje vietos naujiems treileriams neatsiranda, tačiau šiandien padarysiu išimtį. Pasirodė filmo „Hičkokas” anonsas. Juk net „7 meno dienom” filmas neperprastas ir rado vietą tarp naujienų

Beje, „7 meno dienose” įdomiausi skaitiniai kino skiltyje yra Živilės Pipinytės recenzijos. Du labai skirtingi filmai – „Laukiniai” ir „Pokalbiai rimtomis temomis”.

„Lietuvos Rytas” rašo apie į kino gamybą pasinėrusius Rokiškėnus, o kitiems tokio darbo mėgėjams entuziastams galime pasiūlyti du naujus konkursus/projektus.

Atsipalaidavimui siūlau pažiūrėti laidą apie paslaptingąjį ir žiūrovui retai matomą Kipsą arba pasiruošti „Kino Meistro” viktorinoms. Ar žinojote, kad kiekviename Spielbergo filme yra po krintančią žvaigždę, o viename iš jų ji netgi tikra? O gal reiktų prisiminti kaip atrodo 50-metį švenčiančio Jameso Bondo šeimos herbas?

Pabaigai, tradiciškai, kino grandų žodžiai. Šią savaitę – Andrejus Tarkovskis.

 

 

 

Komentarai