fbpx
Naujienos

Kinuose neeilinio įsijautimo pareikalavęs Nicole Kidman vaidmuo

Kadras iš filmo „Svetima šalis“ GPĮ archyvas
Kadras iš filmo „Svetima šalis“
GPĮ archyvas

Sudėtingų vaidmenų nebijančią imtis aktorę Nicole Kidman jau šį savaitgalį galima pamatyti provokuojančioje dramoje „Svetima šalis“ („Strangerland“). „Sundance“ festivalio metu, kur įvyko pasaulinė filmo premjera, aktorė sakė esanti laiminga gavusi dar vieną vaidybos iššūkį.

„Svetima šalis“ pasakoja apie nuošaliame Australijos miestelyje apsistojusios Parkerių šeimos tragediją. Lengvabūdė, atvirą seksualumą demonstruojanti penkiolikmetė jų dukra sulaukia apkalbų ir, žinoma, vyresnių vaikinų dėmesio. Dėl tokio merginos elgesio vyras (akt. Joseph Fiennes) mėgina kaltinti neramią jaunystę turėjusią žmoną (N. Kidman), o tvyranti įtampa prasiveržia kuomet dingta net tik duktė, bet ir jaunėlis Parkerių sūnus. Kalnuotos dykumos apsupto miestelio policininkas (Hugo Weaving) bando įminti vaikų dingimo paslaptį, bet painioje byloje atsiranda vis daugiau klausimų, tačiau ne patys dingusieji.

„Šis filmas nėra vien vaikų dingimo istorija. Man „Svetima šalis“ yra apie santuoką, bendravimą šeimos viduje ir viso to trapumą, taip pat apie tragediją išgyvenančių žmonių stiprybę“, – sakė pagrindinio vaidmens atlikėja N. Kidman. Filmavimų metu jai teko patirti ir stiprius asmeninius išgyvenimus. Grįžusi filmuotis į Australiją aktorė galėjo dažniau matytis su sergančiu tėvu, kuris mirė netrukus po juostos kūrimo darbų.

Filmo anonsas:

Komentarai