fbpx
Konkursai

KONKURSAS: laimėk kvietimą dviems į filmą LOŠĖJAS (baigėsi)

Kadras iš filmo „Lošėjas“. GPĮ archyvas
Kadras iš filmo „Lošėjas“. GPĮ archyvas

Skelbiame konkursą kvietimo dviems į filmą LOŠĖJAS laimėti! Jums tereikia šio puslapio komentaruose užbaigti tokį sakinį: „Filmo LOŠĖJAS laukiu kaip …….. „. Mes antrinksime kelis labiausiai patikusius komentarus ir iš jų burtų keliu skelbsime laimėtoją, kuris galės keliauti į šį filmą nemokamai :)

Laimėtoją skelbsime rugsėjo 26 dieną, penktadienį!

SKELBIAME LAIMĖTOJĄ: Loreta Pirat.

APIE FILMĄ:

Pasauliui pristatytas San Sebastiano filmų festivalyje, vėliau parodytas keliose dešimtyse šalių, „Lošėjas“ grįžta namo. Net šešiomis „Sidabrinėmis gervėmis“ apdovanotas ir geriausiu pripažintas filmas rugsėjo 26 dieną pagaliau pasieks visus Lietuvos kino ekranus.

Įtaigus, dinamiškas ir provokuojantis filmas nusitaiko į ribinėse situacijose esančius žmones, kurie yra žymiai arčiau mūsų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nusivylę ir nebeturintys ko prarasti „Lošėjo“ personažai ilgainiui atsiduria tiesiog per arti mirties ir padaro ją pasipelnymo įrankiu. Iš mirties galima lošti. Kaip? Apie tai pasakoja filmo siužetas.

Vincentas yra geriausias greitosios pagalbos stoties darbuotojas, kurio aistra – įvairiausi azartiniai lošimai. Persekiojamas skolintojų, jis priverstas imtis ko nors radikalaus, kad grąžintų nuolat pralošiamus pinigus. Vincentui gimsta idėja sukurti su jo profesija susijusį nelegalų žaidimą. Iš pradžių makabriškas užsiėmimas sudomina tik greitosios pagalbos darbuotojus, bet netrukus ima sparčiai plėstis. Kolegos medikai tampa lošimo agentais, o Vincentas – bankininku. Finansiniai reikalai vis gerėja, bet žaidimui pasipriešina gydytoja Ieva, su kuria Vincentą sieja ką tik užsimezgęs aistringas ryšys. Netrukus jis bus priverstas lemtingai pasirinkti – žaidimas ar meilė.

Komentarai