fbpx
KINFO laida, TV laida

Laida KINFO #2 2013 07 10 (įrašas)

Žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 22:30 per LRT televiziją!

Jaunatviška vasaros staigmena – kassavaitinė informacinė laida apie kiną „KINFO“ – įgauna pagreitį. Antroje laidoje kviečiame žiūrėti nuoširdų pokalbį su šiais metais geriausiu Lietuvos kino aktoriumi tituluotu Mariumi Jampolskiu. Jis papasakos apie savo išgyvenimus kuriant kino vaidmenis, dalinsis mintimis apie savo projektą, skirtą kolegai Vytautui Šapranauskui atminti, bei atskleis savo nuomonę apie lietuvišką kiną ir jo perspektyvas.

„Visada žinojau, kad yra labai gražu, kai vyrai verkia, kai tai taip reta mūsų gyvenime. Ir kaip gražiai verkia Al Pačinas, Robertas De Niro, Dustinas Hofmanas…“, – atviravo Marius Jampolskis interviu metu, jautriai kalbėdamas apie žmogiškuosius santykius.

Laidoje taip pat išvysite pokalbį su režisiere Inesa Kurklietyte, kuri papasakos apie Neringoje vykusią „Vasaros MEDIA Studijos“ kino dirbtuves, kuriose savo įgūdžius tobulino jaunimas iš šešiolikos šalių. Bus atskleista kaip gimė ši iniciatyva ir kokie teminiai užsiėmimai vykdomi.

O nacionaliniam kinui populiarinti skirtoje rubrikoje ,,Viena minutė eterio“, prodiuserė Živilė Gallego pristatys baigiamą kurti lietuvišką detektyvą „Vardas Tamsoje“.

Aktorius Marius Jampolskis Laidos akimirka
Aktorius Marius Jampolskis
Laidos akimirka
Komentarai