fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Larso von Triero filmas „Nimfomanė“ („Nymphomaniac“). 4 mirties užuomina

Larsas von Trieras, reklamuodamas savo naujausią filmą „Nimfomanė“ („Nymphomaniac“), pasirinko nestandartinį kelią. Laikas nuo laiko jis žiūrovams mesteli trumpas savo 2 dalių filmo užuominas.

Jau matėme, kaip jaunoji nimfomanė Joe su savo labiau patyrusia drauge nusprendžia pasilinksminti traukinyje. Merginos susilažina, kuri iš jų sugebės permiegoti su daugiau vyrų. Taip pat, kaip Joe kartu su jaunu vyru (aktorius Shia LaBeoufas) užstringa lifte. Trečiojoje užuominoje pasirodė ir Uma Thurman, kurios vaidinama ponia H.  savo vaikams parodo mėgstamiausią jų tėvelio vietą – kekšių lovą.

Ketvirtoji užuomina šįkart juodai balta ir pavadinta „Delirium“. Miršta Joe tėvas (aktorius Christianas Slateris), kuris 1 minutės epizode nepasirodo. Mes stebime, kaip vyresnioji (turbūt) Joe skuba link ligoninės įėjimo, o fone skamba aktoriaus Stellano Skarsgardo cituojamos eilutės iš Edgaro Allano Poe poemos „The Fall Of The House Of Usher“.


Filmas „Nimfomanė“  pasakoja istoriją apie 50-etę Joe (kurią vaidina režisieriaus mūza Charlotte Gainsbourg), kurią žiauriai sumuštą randa pagyvenęs vyras (švedų aktorius Stellanas Skarsgardas). Moteris jam papasakoja savo gyvenimo seksualinę patirtį, kuri prasidėjo jai esant 15 metų ir nuo to laiko buvo ypač aštri.  Aktorė ir buvęs modelis Stacy Martin filme vaidina jaunąją Joe.

Nimfomanė“ kino teatruose Danijoje pasirodys per pačias Kalėdas.

Komentarai