fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Laukinės atostogos / Spring Breakers, 2013

Spring Breakers

Jei filmo „Laukinės atostogos“ („Spring Breakers“) režisieriaus Harmony Korine pavardė jums negirdėta, prisiminkite 1995 metais visus šokiravusio režisieriaus Larry Clarko darbą „Vaikučiai“ („Kids“, filmą nemokamai galite pažiūrėti čia). Filmas buvo sukurtas pagal H.Korine istoriją ir scenarijų. Tačiau kino gurmanams H.Korine įsiminė po normalias filmų normas laužančių darbų „Gummo“ (filmą nemokamai galite pažiūrėti čia), „Julien Donkey-Boy“ ar „Mister Lonely“.

„Laukinės atostogos“ tęsia režisieriaus pamėgtą audringo paauglio gyvenimo temą ir pasakoja apie  koledžo studentes Faith, Brit, Candy, ir Cotty bei  jų laukines atostogas, kurioms panelės neturi užtenkamai pinigų.

Tačiau labai greitai randama išeitis – merginos apiplėšia greito maisto restoraną, o apsaugai naudoja vandens pistoletus.  Ketvertukas vakarėlyje susipažįsta su reperiu pravarde „Alien“ (Svetimas), kuris vėliau, kuomet merginos suimamos už apiplėšimą, ištraukia jas iš teismo salės. Tačiau turtingas muzikantas turi savanaudiškų tikslų ir paskandinęs merginas turto ir pramogų pasaulyje, siekia jas įtraukti į pavojingą narkotikų verslą. Istorija baigiasi laimingai, tačiau tik merginoms, kurios savo rankas sutepa krauju.

Filme vaidina: James Franco, Selena Gomez, Ashley Benson, Vanessa Anne Hudgens, Rachel Korine ir kt.

Pasaulinė premjera –  2013 metų kovo 6 d.

Premjera Lietuvoje – 2013 metų balandžio 26 d.

Žanras – drama, komedija, kriminalinis

 

Komentarai