fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Lietuva (Kinomaistas.lt)

Lietuviška komedija „Kaip pavogti žmoną“ – jau lygiai po mėnesio

Liko lygiai mėnuo ir pagaliau įvyks ilgai laukta šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“, kurioje žiūrovai išvys mylimus Lietuvos aktorius, premjera. Pagrindinius personažus įkūniję Ramūnas Cicėnas ir Giedrius Savickas jau nekantriai laukia, kol su žavingosiomis filmo damomis Rimante Valiukaite ir Inga Jankauskaite galės žengti raudonuoju kilimu, o žiūrovai pagaliau išvys jų darbo rezultatą.

Žinoma, ne vieną komišką vaidmenį atlikę aktoriai per didžiąją premjerą gali pažerti ir staigmenų. Ar R.Cicėnas ir G.Savickas ateis panašūs į save, ar į savo personažus – bankininką ir mokyklos direktorių?

Nuotaikingiausi kadrai – parodoje

Nekantraujantys pamatyti juostą „Kaip pavogti žmoną“, dalį intriguojančių filmo kadrų, kuriuos užfiksavo fotografas Algis Kriščiūnas, galės pamatyti jau šį penktadienį, lapkričio 22 dieną. Tądien Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“ esančiame kino centre „Multikino“ bus atidaryta juostai skirta nuotraukų paroda su šmaikščiais herojų pasisakymais.

Kaip pavogti žmoną fotoparoda  (1)

Kaip pavogti žmoną fotoparoda  (4)

Kaip pavogti žmoną fotoparoda  (11)

Kūrybinė grupė neslepia, kad „Kaip pavogti žmoną“ filmavimo aikštelėje tvyrojusi puiki atmosfera persikėlė ir į kino juostas. Publika atras itin linksmų momentų – juk filme pasakojama apie, atrodytų, eilinius žmones, kurie net iškilus sunkumams mėgina kaip įmanydami suktis iš padėties ir gyventi toliau. Tačiau jau susigyvenusios poros problemos vieną dieną tampa visai neįprastomis – po to kai iš kalėjimo paleidžiamas moters buvęs vyras, kuris nutaria apsistoti pas ją ir dabartinį jos mylimąjį, prasideda tikra buitinė pasiutpolkė.

Itin charizmatiškas R.Cicėno ir G.Savicko duetas jau puikiai pažįstamas teatro ir televizijos žiūrovams, o jų organiška vaidyba ir darna paverčia kiekvieną pokštą perliuku. Pagyrų vertos ir filmo damos – emocinga, veido mimikomis kartais daugiau nei žodžiais pasakanti R.Valiukaitė ir švelni, graži bei labai moteriška I.Jankauskaitė.

Beje, įdomu tai, kad po bandomųjų filmo „Kaip pavogti žmoną“ peržiūrų, ne vienas žiūrovas šventinę lietuvių komediją palygino su legendine Rusijos kino klasika – „Likimo ironija, arba po pirties“.

„Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Valentinas vienas“ kūrėjų komedija „Kaip pavogti žmoną“ visuose Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo gruodžio 20 d.

Filmo platintojų informacija

Komentarai