fbpx
Naujienos

Lietuviško detektyvo „Vardas tamsoje“ anonsas kino mylėtojams žada intriguojančią pramogą

Kadras iš filmo „Vardas tamsoje“  „Meed Films “ archyvas
Kadras iš filmo „Vardas tamsoje“
„Meed Films “ archyvas

Spalio 11 d. šalies kino ekranus pasieks pirmas po daugiau nei 25 metų pertraukos lietuviškas detektyvas „Vardas tamsoje“. Pagal populiarų to paties pavadinimo Renatos Šerelytės romaną sukurtame filme vaidina puikiai Lietuvos žiūrovui pažįstamos kino, teatro ir televizijos žvaigždės Neringa Varnelytė, Jurgita Jurkutė, Gintaras Liutkevičius, Gediminas Storpirštis, Kristina Kazlauskaitė, Rimantė Valiukaitė, Algirdas Dainavičius, Aistis Mickevičius, Elvyra Žebertavičiūtė ir kt. Seksualiosios lolitos vaidmenį atliko kine debiutuojanti Deimena Drąsutytė.

Praeitą savaitę ŠMC kino salėje įvykusiame „Vardas tamsoje“ pristatymo renginyje filmo režisierė Agnė Marcinkevičiūtė ir romano autorė Renata Šerelytė ne tik išsamiai papasakojo apie naująjį kūrinį, bet ir pirmą kartą parodė filmo anonsą. Įtampos, veiksmo ir paslapties kupinas vaizdo klipas suintrigavo pristatymo dalyvius. Šiandien filmo kūrėjai juo dalinasi su visais žiūrovais, kartu kviesdami nuo spalio 11 d. žiūrėti filmą visuose Lietuvos kino teatruose.

Anonsas: 

Filmo „Vardas tamsoje“ veiksmas nukelia į 1995 metus. Mažo Lietuvos miestelio viešbutyje įvykdyta jaunos merginos žmogžudystė iš pamatų supurto viso miestelio ir nusikaltimą tiriančios Tardytojos gyvenimą. Žmogžudystės tyrimas reikalauja ne tik sutelkti visus profesinius įgūdžius. Jis paliečia Tardytoją asmeniškai, nes pagrindiniu įtariamuoju tampa buvęs Tardytojos muzikos Mokytojas, su kuriuo moterį jaunystėje siejo lolitiška meilės istorija. Narpliodama nusikaltimą, Tardytoja prisiminimais nusikelia į tarybinių laikų Lietuvą, kuomet užgimė dramatiškai pasibaigę santykiai su paslapties skraiste gaubiamu Mokytoju. Kai atrodo, kad visi taškai ant „i“ jau sudėlioti, išaiškėja naujos bylos aplinkybės, pakreipiančios tyrimą netikėta linkme. Nacionalinė filmo premjera – spalio 11 d. Daugiau informacijos apie filmą rasite www.facebook.com/VardasTamsojeTheMovie

Meed Films informacija

Komentarai