fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

M.Scorsese ir Leonardo DiCaprio vėl kartu – filmo „Volstryto vilkas“ anonsas

Net sunku suskaičiuoti, kiek filmų savo, kaip režisieriaus, biografijoje turi Martinas Scorsese. Ir natūralu, jog  ne visi filmai yra vienodai geri. Kad ir naujausias jo darbas – filmas „Volstryto vilkas“ („The Wolf of Wall Streets“), sukurtas remiantis to paties pavadinimo autobiografine Jordano Belforto knyga.

„Volstryto vilkas“ – tai  jau penktasis M.Scorsese  filmas, kuriame vaidina Leonardo DiCaprio ir žiūrint filmo anonsą vietomis atrodo, jog tai visa tai jau kažkur matyta. Nors filmas pasirodo tik rudenį, jis puikiai tiktų vasariškai filmų auditorijai, kuriai kažkada patiko Martinas Scorsese mafijos klanai, Steveno Spielbergo „Pagauk, jei gali“ („Catch me if u can“), plius krūva gražių merginų, mašinų, narkotikų ir pinigų.

Grįžtant prie „Volstryto vilko“, filme pasakojama istorija apie Niujorke dirbantį Volstryto biržos maklerį Jordaną Belfortą, kuris be pinigų labiausiai mėgsta merginas, alkoholį ir narkotikus. Tačiau reikalai pakrypsta bloga linkme, kuomet Jordanas atsisako bendradarbiauti  vertybinių popierių sukčiavimo byloje. Scenarijų filmui parašė serialo „Sopranai“ scenaristas Terry Winteris.

Pasaulinė premjera – 2013 m. lapkričio 14 d.

Komentarai