fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Mačetė žudo / Machete Kills, 2013

Machete Kills

Režisierius Robertas Rodriguezas, išgarsėjęs tokiais filmais kaip „Šnipų vaikučiai“ („Spy Kids“), „Nuodėmių miestas“ („Sin City“, „Grindhouse“,„Machete“, 2013 metais į kino ekranus paleis net du filmų tęsinius. Tai kartu su Franku Milleriu kuriamas „Nuodėmių miesto“ tęsinys ir trash filmo „Mačetė“ transformacija į mačetę žudikę – „Mačetė žudo“.

Nuimtas nuo egzekucijos kilpoje, paviliotas negarbingai avantiūrai, šaltakraujiškai išduotas, paliktas mirčiai Mačetė prisikelia ir grįžta stropiai atkeršyti niekingiems gudročiams. Mačetė yra sutvertas nesigailėti. Mačetė nieko nebijo. Mačetė turi daug šaudančių ginklų ir aštrią mačetę. Mačetė myli moteris su pilnais apvalumais. Mačetė nesiuntinėja pigių sms’ų. Mačetė mėgsta kapoti, spardyti, pjaustyti ir žudyti. Geriau nenervinti Mačetės.

Grėsmę užuodęs JAV Prezidentas (Carloso Estevezo pseudonimu prisistatantis skandalingasis aktorius Charlie Sheenas) paslapčia pasamdo nenugalabyjamą meksikiečių superherojų Mačetę (aktorius Danny Trejo) pavojingai misijai, kurios nesugebėtų atlikti nė vienas mirtingasis. Bebaimiui kileriui teks sustabdyti išprotėjusį revoliucionierių, ekscentrišką milijardierių ir nelegalių ginklų prekeivį Liuterį Vozą (aktorius Melas Gibsonas), kuriam susišvietė protas įvelti į kosminį karą visą apskritą pasaulį ir paleisti raketą anksčiau už šiaurės korėjiečius.

Charizmatiškasis Danny Trejo, vienaakė Michele Rodriguez su pistoletu ir šortais, šelmiškai ištvirkusi mis Amber Heard su padidintais papais, paslaptingai užsislapstinusi Jessica Alba su policininkės uniforma, aistringai įkaitusi Sofia Vergara su sprogstančiais papais, chameleoniškai dainingoji Lady Gaga su peruku, vilko kailiniais ir šaudomuoju agregatu, gundančiai subrendusi “Šnipų vaikučių” agentė Alexa Vega su seksualiu bikiniu ir specialiu pistoletu, gerai pažįstamas Antonio Banderas su ūsais ir skrybėle, Cuba Goodingas jaunesnysis su kauke, Melas Gibsonas su samurajaus kardu ir pirmą (vienintelį) kartą gimimo metrikose įrašytą vardą išduodantis Charlie Sheenas išspardyti užpakalius pasiruošusio JAV Prezidento vaidmenyje.

Acmefilm.lt informacija

 

Beje, turbūt daugiausiai dėmesio susilaukė faktas, jog filme ledi Chameleonę vaidins Lady Gaga. „Mačetė žudo“ nufilmuotas per 29 dienas.

img.lrytas.lt

Vaidina: Danny Trejo, Jessica Alba, Mel Gibson, Alexa Vega, Mel Gibson, Michelle Rodriguez, Sofía Vergara, Antonio Banderas, Lady Gaga ir kt.

Pasaulinė premjera – 2013 m. spalio 2 d.

Premjera Lietuvoje – 2013 m. lapkričio 1 d.

Žanras: veiksmo

Komentarai