fbpx
Naujienos

Monika Šalčiūtė debiutuoja kine (vaizdo įrašas)

Monika Šalčiūtė „Incognito films“ archyvas
Monika Šalčiūtė  „Incognito films“ archyvas
Monika Šalčiūtė
„Incognito films“ archyvas

Daugybėje sričių savo jėgas jau išbandžiusi Monika Šalčiūtė debiutuoja dar vienoje – ji nusifilmavo naujoje lietuviškoje komedijoje „Nepatyręs“. Joje Monikai atiteko vaidmuo-siurprizas, užsienyje paprastai vadinamas cameo ir žiūrovams sukeliantis malonų šypsnį. Neįprastą meilės istoriją šmaikščiai pasakojantis filmas šalies kino teatruose bus pradėtas rodyti iškart po Naujųjų – sausio 2 dieną.

Romantiškoje komedijoje pamatysite daug puikių Lietuvos aktorių. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė ir Edita Užaitė. Komedijoje „Nepatyręs“ taip pat vaidina Ramūnas Rudokas, Andrius Žiūrauskas, Hana Šumilaitė. Filmo epizoduose pasirodo ir patys save įkūnija pramogų pasaulio atstovai – dainininkas Vaidas Baumila bei Alanas Chošnau ir Aras Vebėris iš „Naktinių personų“.

„Man buvo keista įsikūnyti į personažą, kuris realybėje manęs visiškai neatitinka. Televizijoje jau žinau, ko tikėtis, o prieš kino kameras šiek tiek drovėjausi. Buvo drovu ir prie visų filmavime dalyvavusių žmonių sakyti tam tikrus scenarijuje man numatytus žodžius. Tačiau džiaugiuosi, kad man pavyko persilaužti. Manau, kad darbą atlikau gerai. Savo debiutu esu patenkinta. Mačiau, kad nenuvyliau ir filmo kūrybinės komandos“, – įspūdžius iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės pasakoja M. Šalčiūtė.

Nuotaikingame filme pasakojama trisdešimtmetį perkopusio Ramūno (vaidina A. Bružas) istorija. Jis mano, kad sutiko gyvenimo meilę Vaidą (I. Stasiulytė), tačiau likimas jam pametėja netikėtą santykių išbandymą. Atstumtas Vaidutės, šiaip jau geras vyras, tačiau prastas meilužis atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (E. Užaitė). Ji imasi mokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Daugiau pikantiškų pamokų ir subtilių patarimų visiems, ieškantiems meilės – jau sausio 2 dieną Lietuvos kino teatruose.

Monikos Šalčiūtės debiutą prieš kino kameras žiūrėkite čia:

Oficialų komedijos „Nepatyręs“ anonsą žiūrėkite čia:

Komentarai