fbpx
Naujienos

Naujametinis „Anties“, Leono Somovo ir Jazzu kūrinys – titulinė lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ daina (vaizdo įrašas)

Kadras iš filmo „Nepatyręs“ Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės
Petro Pienausko nuotrauka

Labai liūdna sutikti Naujus metus be mylimojo. Tačiau būtent tai tenka išgyventi pagrindiniam naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ herojui Ramūnui Jakučiui (vaidina Audrius Bružas). Atstumtas mylimosios, Naujųjų metų išvakarėse jis atsiduria Londone ir klajodamas ūkanotomis Anglijos sostinės gatvėmis mokosi mylėti.

Tokį siužetą lietuviško kino gerbėjai pamatys ir naujoje „Anties“ su Leonu Somovu bei Jazzu bendro kūrinio „Nauji metai“ ekranizacijoje. Šis lapkričio pabaigoje pasirodęs ir „YouTube“ svetainėje jau 1,2 milijono kartų perklausytas kūrinys dar jo paskelbimo dieną buvo pasirinktas tituline naujos lietuviškos komedijos daina.

Per kelias savaites ši daina tapo vienu didžiausių šių metų lietuviškų hitų, išpopuliarėjo radijo stotyse, interneto parduotuvėje „iTunes“, varo žmones iš proto koncertuose.

Originalų Sauliaus Baradinsko režisuotą kūrinio vaizdo klipą ir naują kino filmą sieja bent keli bendri dalykai. Vaizdo klipas „Anties“, Leono Somovo ir Jazzu kūriniui buvo nufilmuotas Londone ir Vilniuje. Abiejuose šiuose miestuose buvo filmuojama ir naujoji lietuviška komedija „Nepatyręs“. Jos siužetas artimas tam, apie ką dainuoja Algirdas Kaušpėdas ir Jazzu. Štai kodėl „Nauji metai“ buvo pasirinkti tituline naujosios lietuviškos komedijos daina.

Naująją Algirdo Kaušpėdo ir Jazzu naujametinės dainos ekranizaciją, iliustruotą komedijos „Nepatyręs“ vaizdais, žiūrėkite čia:

Savo trisdešimtmetį mininti grupė „Antis“ šią savaitę didžiausiose Vilniaus ir Kauno arenose rengia įspūdingus naujametinius šou, kuriuose kartu su kitais svečiais dalyvauja ir Jazzu. Be jų bendro kūrinio „Nauji metai“ filme „Nepatyręs“ skamba ir daugiau romantiškų meilės dainų. Ypatingos atmosferos ir jaukumo filmui suteikia ir Vaido Baumilos bei „Naktinių personų“ kūriniai.

Neįprastą meilės istoriją šmaikščiai pasakojantis filmas mylėti ir mylėtis mokys iškart po Naujųjų – jau nuo sausio 2 dienos.

Komedijoje „Nepatyręs“ pasakojama trisdešimtmetį perkopusio Ramūno Jakučio istorija. Ramūnas yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos, Naujųjų metų išvakarėse pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Komedija „Nepatyręs“ pastatyta pagal Jono Chernick Kanadoje sukurtą scenarijų. Šioje šalyje filmas ir buvo pirmiausia pastatytas, o šmaikščiu scenarijumi netruko susidomėti kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos. Lietuviška komedijos versija pritaikyta mūsų šalies aktualijoms, joje kūrybingai įpinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drąsus, linksmas ir romantiškas filmas su pikantiškomis pamokomis bei subtiliais patarimais visiems, ieškantiems meilės.

Oficialų komedijos „Nepatyręs“ anonsą žiūrėkite čia:

Komentarai