fbpx
Naujienos

Naujasis „Transporteris“ iškeitė „Sostų karus“ į galimybę tapti superherojumi

Kadras iš filmo „Transporteris: visu greičiu“ GPĮ archyvas
Kadras iš filmo „Transporteris: visu greičiu“
GPĮ archyvas

Vienas sėkmingiausių praėjusio dešimtmečio prancūzų veiksmo kino projektų atidunda atsinaujinęs ir pasikeitęs. „Transporteris: visu greičiu“ („The Transporter Refueled“) pristato naują pagrindinio vaidmens atlikėją, britą Edą Skreiną. Panašu, kad trisdešimt dviejų aktorius vien su „Transporteriu“ dar turės daug darbo – spalio 2-ąją kinuose pasirodantis filmas yra naujos „Transporterio“ trilogijos pradžia. Siūlome trumpą pažintį su perspektyviu ir charizmatišku aktoriumi iš Londono.

E. Skreinas gerai pažįstamas madingųjų „Sostų karų“ žiūrovams. Tiesa, jis pasirodė tik viename serialo sezone, o po metų jo personažą jau vaidino kitas aktorius. Kodėl paliko vaidmenį „Sostų karuose“ aktorius iki šiol dorai taip ir nepaaiškino, tačiau kalbama, kad tai lėmė pasiūlymas filmuotis „Transporteryje“.

Paauglystėje E. Skreinui niekas nebūtų žadėjęs pasaulinės karjeros. Vaikinas buvo įklimpęs į kriminalinį Londono pasaulį ir tik muštynės, pasibaigusios durtine žaizda, privertė jaunuolį rimčiau susimąstyti ir pasvarstyti apie savo ateitį. Būdamas septyniolikos jis pakeitė gyvenimo būdą, susidomėjo modelio karjera ir įstojo į aktorių mokyklą. Vėliau E. Skreinas debiutavo kaip hiphopo atlikėjas. 2007-aisiais metais jis išleido pirmąjį savo albumą, kuriame bendradarbiavo su žinomais to meto britų elektroninės ir hiphopo scenos atlikėjais.

Šiuo metu aktorius su žmona ir sūnumi gyvena Londone ir visą savo laiką skiria vaidybai. Panašu, kad darbo E. Skreinui netrūksta, baigiami kurti dar trys filmai, kuriuose jis vaidina. Pats aktorius prisipažįsta, kad nuo vaikystės svajojo suvaidinti superherojų. Nors ankstesnėse dalyse „Transporteris“ tebuvo paprastas, įspūdingai vairuojantis ir kumščiais besisvaidantis vyrukas, naujasis filmo veidas žada parodyti daugiau triukų.

Anonsas:

Komentarai