fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Naujausio Woody Alleno filmo „Blue Jasmine“ anonsas

Blue Jasmine

Paskutinį kartą Woody Alleno filmą „Į Romą su meile“ („To Rome with Love“) matėme lygiai prieš metus, o šios vasaros repertuarą papildo naujausia jo komedija/drama – „Blue Jasmine“ su Cate Blanchett, Sally Hawkins ir Alecu Baldwinu priešakyje.

Filmas pasaulio kino teatrus pasieks liepos 26 dieną ir tik šiandien internete pasirodė  oficialus „Blue Jasmine“ anonsas.

 

Su „Blue Jasmine“ W. Allenas paatostogavęs kelete Europos miestų, atrodo, vėl grįžo prie savo firminių filmų kūrimo – dramatiškų komedijų, kuriose pagrindinė ašis sukasi apie dviejų personažų santykius. Šį kartą tie personažai – seserys (aktorės Cate Blanchett ir Sally Hawkins). Sprendžiant iš anonso, Cate vaidinama Jasmine praranda visus savo pinigus ir yra priversta atsikraustyti gyventi pas sesę. Moterų santykiai ne per geriausi, Cate herojė nori kuo greičiau pabėgti iš nuobodaus sesers gyvenimo ir ją tyliai išnaudoja. Į visą istoriją įsivelia turtuolis Halas (aktorius Alecas Baldwinas), perkantis seseriai viską, ko ji užsigeidžia.

Komentarai