fbpx
Naujienos

Naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ kūrėjai išpildys merginų svajonę tapti kino žvaigždėmis

„Tarp mūsų, berniukų...“
„Tarp mūsų, berniukų…“

Gera žinia komedijas tiesiog dievinantiems Lietuvos gyventojams – šiuo metu filmuojama nauja, šalies kino teatrus pasieksianti jau šią žiemą. Yra ir dar viena gera žinia: naujosios lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ kūrėjai ieško filmuotis norinčių merginų. Tai ne tik galimybė įsiamžinti su pagrindinius vaidmenis komedijoje gavusiais garsiais aktoriais Audriumi Bružu, Leonardu Pobedonoscevu, Kirilu Glušajevu bei Mantu Vaitiekūnu, bet ir tapti naujosiomis Lietuvos kino žvaigždėmis.

Norinčioms filmuotis merginoms keliami vos keli reikalavimai: jos turi būti 18-35 metų amžiaus ir į filmavimą privalo atvykti pasipuošusios – taip, lyg eitų vakarienės į restoraną, būtinai vilkėti suknelę ir būti pasidažiusios. Taip pat iki šio sekmadienio, rugsėjo 13 dienos, jos turi atsiųsti savo nuotraukų ir kontaktinį telefono numerį adresu info@tarpmusuberniuku.lt.

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ sceną su merginomis planuojama filmuoti rugsėjo 15 dieną, antradienį, vakare. Daugiau detalių apie filmavimą kūrybinė grupė suteiks atrinktoms merginoms asmeniškai, tačiau jau dabar visoms atvykusioms žada smagią naktį.

Naujoji lietuviška komedija atskleis tai, apie ką, likę be savo moterų, kalba vyrai. Puiki proga tokiems atviriems pašnekesiams – kelionė automobiliu žvejoti į Norvegiją. Į ją pagrindiniai filmo herojai – keturi draugai – leidžiasi pailsėti nuo rutinos, darbų, draugių, žmonų ir šeimų. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų, ir visą kelią kalbasi apie jas. Kaip ekipažui seksis pasiekti savo kelionės tikslą? Atsakymas jau greitai naujoje šmaikščioje, subtilioje ir nuotykių kupinoje komedijoje apie vyrų ir moterų santykius „Tarp mūsų, berniukų…“.

Naująjį filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

Komentarai