fbpx
Naujienos

Nevykėlį tėvą komedijoje „Kvaišų atostogos“ suvaidinęs Edas Helmsas ir pats yra patyręs šeimos išvykų siaubą

Kadras iš filmo „Kvaišų atostogos“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Kvaišų atostogos“
„ACME Film“ archyvas

„Pagirių“ trilogijoje nusifilmavęs amerikiečių komikas Edas Helmsas nuo rugpjūčio 28 dienos pakvies kino mėgėjus uždaryti vasaros sezoną drauge leidžiantis į pašėlusią kelionę per Ameriką komedijoje „Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“). Į visus įmanomus nesusipratimus patenkanti Grizvoldų šeimynėlė įrodys, kad net ir blogiausios jūsų atostogos nė iš tolo neprilygsta ypač juokingam jų atostogų košmarui.

Pasakodamas apie būsimą filmą 41-erių E.Helmsas tikino, kad didžiausia staigmena juostos aktorių sąstate tapo Holivudo gražuoliukas Chrisas Hemsworthas. Jam „Kvaišų atostogose“ teko intriguojantis seksualaus eržilo vaidmuo, leisiantis žiūrovėms pavarvinti seilę stebint raumeningą jo figūrą. „Chriso rolė – viena juokingiausių. Tai, kad jis sutiko vaidinti šiame filme buvo didelis laimėjimas. Aš stebėjausi, kad jis sutiko leistis į tokią avantiūrą. Bent jau aš tikrai nebūčiau sutikęs pasirodyti atrodydamas taip, kaip filme atrodo jis“, – intrigavo komikas.

Šeimoje būdamas jauniausias iš trijų vaikų E.Helmsas teigė patyręs, ką reiškia šeimos atostogų siaubai. „Negaliu pasakyti atvejo, kur viskas nuo pat pradžių iki galo klostėsi blogai, bet sykį keliavome panašiai kaip Grizvoldai automobiliu per Ameriką. Penkiese automobilyje, atstumai milžiniški. Ne kartą maniau, kad vienas kitą nužudysime. Aš ir brolis tiesiog mirėmė iš nuobodulio. Buvo taip blogai, kad nusprendėme vynuoges paversti razinomis, jas dėdami prie stiklo. Tiesa, nepavyko“, – prisiminimais dalijosi jis.

Filme „Kvaišų atostogos“ pasirodo kviestiniai aktoriai Chevy Chase‘as ir Beverly D’Angelo – aktorių pora, suvaidinusi vienoje populiariausių devintojo dešimtmečio komedijų, 1983-ųjų filme „Nevykusios atostogos“ (angl. „National Lampoon’s Vacation“). Jie vaidina E.Helmso herojaus Rasčio Grizvoldo tėvus. Būtent nepamirštamos devintajame dešimtmetyje įvykusios jų atostogos paskatina šeimyninę naujosios Grizvoldų kartos išvyką. „Sutikti Chevy ir Beverly buvo mano svajonės išsipildymas. Nebuvau su jais bendravęs iki tol. Filmas „Nevykusios atostogos“, kuriame jie suvaidino, yra vienas tų, kurie nulėmė, jog dirbu aktoriaus darbą. Dalintis humoru ir trumpai padirbėti su jais buvo nuostabu“, – sakė E.Helmsas.

Pakeliui į legendinį atrakcionų parką „Walley World“ Grizvoldų šeimos laukia aibė nuotykių, vandens pramogos Didžiojo kanjono nacionaliniame parke, maudynės nuotekų „tvenkinyje“, serialo „Kobra 11“ vyrukų verti nuotykiai greitkelyje ir tuzinas juokingų konfliktų. Ypač smagi naujoji nuotykių komedija „Kvaišų atostogos“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 28 dieną.

Filmo „Kvaišų atostogos“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"