fbpx
Apdovanojimai, Naujienos, Oskarai

„Oskarų savaitė“ – pamatyk nominantus ir nugalėtojus

Oskarų savaitė 2017

Be jokių abejonių, Amerikos akademijos teikiami „Oskarai“ yra patys svarbiausi apdovanojimai kino kūrėjams. Pirmieji apdovanojimai įteikti 1929 m. viename Holivudo viešbutyje stebint maždaug 270 žmonių. Nuo to laiko kino pasaulis pasikeitė neatpažįstamai. Džiugu, kad šiandien visi galime mėgautis geru kinu ir įvertinti jį patys.

„KINFO“ ir „15min“ skelbia „Oskarų savaitę“. Nuo kovo 2 iki 6 dienos „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje ir Kaune rodysime penkis pasaulyje jau pripažintus filmus, „Oskarų“ nominantus ir laimėtojus.

Kovo 2 d. „Oskarų savaitę“ pradėsime su išskirtinai renginio žiūrovams skirta „Liūto“ premjera (oficiali premjera kovo 3 d.). Taip pat rodysime filmus, kurių repertuaruose nebėra, todėl tai puiki galimybė pamatyti filmus dar kartą ar nespėjusiems to padaryti anksčiau.

Garsiai dainuosime ir šoksime su plačiai nuskambėjusiomis „Kalifornijos svajomis”. Šis filmas nominuotas net 14 kategorijose. Kalbama, kad jis gali aplenkti ir J. Camerono „Titaniką“.

Dar vienas puikus filmas programoje – juodo humoro komedija „Tonis Erdmanas“. Šiai juostai pranašaujama pergalė geriausio filmo užsienio kalba nominacijoje. Jau pernai Kanuose buvo kalbėta, kad tai viena unikaliausių komedijų per visus 110 žanro gyvavimo metų. Šį filmą verta pamatyti ir pasijuokti iš to, dėl ko skauda.

Tokiam filmui, kaip „Mančesteris prie jūros“, negalime likti abejingi – gyvenimiškas ir tikras. Toks, kokie esame mes visi. Casey Affleckas gavo jau ne vieną apdovanojimą už savo vaidybą kituose tarptautiniuose apdovanojimuose, garsiai kalbama ir apie „Oskarą“ šio filmo žvaigždei. 

„Oskarų savaitę“ vainikuos fantastinis trileris „Atvykimas“. Šešiems „Oskarams“ nominuotoje juostoje aiškinamasi apie ateivių ketinimus mūsų žemėje. Kino kritikai jau spėjo įvertinti šią juostą ir nepagailėjo komplimento, apie kokį svajoja kiekvienas režisierius: „Šis filmas – tai šedevras, apie kurį dar ilgai galvosite palikę kino salę“.

Renginys vyks kasdien dviejuose miestuose – Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ ir Kauno „Forum Cinemas Akropolis“ kino teatruose. Prieš seansus „KINFO“ ir „Forum Cinemas“ atstovai pristatys filmus, taip pat atėjusių žiūrovų lauks staigmenos.

Repertuaras:

Kovo 2 d., 19val. (ketvirtadienis) – Išankstinė dramos „LIŪTAS“ premjera  (6 nominacijos) >>

Kovo 3 d. 19val. (penktadienis) – „Tonis Erdmanas“ (nominuotas geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje) >>

Kovo 4 d. 19val. (šestadienis) – „Mančesteris prie jūros“ (4 „Oskarų“ nominacijos) >>

Kovo 5 d. 19val. (sekmadienis) – „Kalifornijos svajos“ (14 „Oskarų“ nominacijų) >>

Kovo 6 d. 19val. (pirmadienis) – „Atvykimas“ (8 „Oskarų“ nominacijos) >>

„KINFO“ apžvalgos ir filmų anonsai:

Komentarai