fbpx
Naujienos

Pagaliau Andrius Užkalnis sulaukė ko nusipelnė – Manto Stonkaus antausio

Kadrai iš filmo „Dvylika kėdžių“ „Incognito“ archyvas
Kadrai iš filmo „12 kėdžių“
„Incognito“ archyvas

Rašytojas, apžvalgininkas ir redaktorius Andrius Užkalnis abejingų nepalieka. Vienų mylimas, kitų nekenčiamas, A. Užkalnis šį rudenį buvo pamokytas kumščiais. Laimei, smūgių į veidą jis sulaukė ne realybėje, o naujoje lietuviškoje komedijoje „12 Kėdžių“.

Skausmingos akistatos įrodymus galima pamatyti pirmajame naujojo lietuviško filmo video anonse: 

A.Užkalnis šią žiemą kino teatrus pasieksiančioje komedijoje „12 Kėdžių“ įkūnija niekingą vyruką vardu Paša. Senutes prieglaudoje terorizuojantis apgavikas sulauks deramo atpildo – jį kumščiais pamokys aktoriaus Manto Stonkaus vaidinamas Benderis. A. Užkalnio įkūnijamas personažas toks neigiamas, jog žiūrovai tik apsidžiaugs pamatę, kad nenaudėlis miršta.

Kadrai iš filmo „Dvylika kėdžių“ „Incognito“ archyvas
Kadrai iš filmo „Dvylika kėdžių“
„Incognito“ archyvas

Ne pirmą kartą kine vaidinsiantis Andrius Užkalnis bus viena filmo žvaigždžių. Iš viso komedijoje vaidina apie 60 aktorių – nuo patyrusių profesionalų iki visiems puikiai žinomų televizijos ir interneto žvaigždžių. Filme „12 Kėdžių“ žiūrovai išvys aktorius Mantą Stonkų, Julių Žalakevičių, Dalių Skamarauską, Inetą Stasiulytę, Mantą Vaitiekūną, Nataliją Janičkiną. Taip pat televizijos laidų vedėją Indrę Stonkuvienę, komikus Mantą Katlerį, Vaidotą Grincevičių, manekenę Solveigą Mykolaitytę, socialinių tinklų garsenybę Moniką Šalčiūtę, Rimą Šapauską, Justą Mamontovą ir patį šio filmo režisierių Algį Ramanauską.

Šį kartą sėdęs į režisieriaus ir scenaristo kėdes, A. Ramanauskas vis tik neliks už kadro – komedijoje įkūnys kelis epizodinius personažus.

Naujoji lietuviška nuotykių komedija „12 Kėdžių“ buvo sukurta remiantis 1928 metais parašytu kultiniu Odesos rašytojų Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romanu „Dvylika kėdžių“, bet daugelyje pasaulio šalių ekranizuota istorija lietuviškoje versijoje atgims naujai.

Filme žiūrovų laukia pažintis su dviem skirtingų laikmečių personažais – šiuolaikiniu vaikinu Benderiu (akt. Mantas Stonkus) ir sovietinės epochos atstovu Kysa (akt. Julius Žalakevičius). Nuotykiai prasidės, kai šis Benderiui prasitars apie dvyliką uošvienės kėdžių, kurių vienoje paslėpti briliantai. Dvi neįtikėtinai skirtingos asmenybės suvienys savo jėgas ir leisis į nesusipratimų ir pavojų kupiną lobių paiešką kone po visą Lietuvą.

Naujoji lietuviška komedija „12 Kėdžių“ Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo gruodžio 23 d.

 

Komentarai