fbpx
Naujienos

Pirmieji naujos lietuviškos kino komedijos „Nepatyręs“ seansai – dar prieš Naujuosius

Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės
Petro Pienausko nuotrauka

Naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ kūrėjai gali lengviau atsikvėpti. Neįprastą meilės istoriją šmaikščiai pasakojantis filmas beveik baigtas ir netrukus iškeliaus į kino teatrus. Ir nors oficiali komedijos premjera – iškart po Naujųjų, sausio 2 dieną, nekantriausi žiūrovai ją pamatyti gali dar šiemet.

„Pirmuosius naujosios komedijos seansus visoje Lietuvoje suplanavome dar Naujųjų išvakarėse. Kadangi bilietus į filmą jau galima įsigyti, lietuviško kino mylėtojai juos iš anksto perka ne tik sau, bet ir kaip kalėdines dovanas“, – sako komedijos „Nepatyręs“ prodiuseris Mantvidas Žalėnas.

Jau gruodžio 29 dieną, pirmadienį, komediją bus galima pamatyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių kino teatruose.

Filme „Nepatyręs“ pasakojama trisdešimtmetį perkopusio Ramūno Jakučio (vaidina Audrius Bružas) istorija. Ramūnas yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos, Naujųjų Metų išvakarėse pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Komedija „Nepatyręs“ pastatyta pagal Jono Chernick Kanadoje sukurtą scenarijų. Šioje šalyje filmas ir buvo pirmiausia pastatytas, o šmaikščiu scenarijumi netruko susidomėti kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos. Lietuviška komedijos versija pritaikyta mūsų šalies aktualijoms, joje kūrybingai įpinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drąsus filmas su pikantiškomis pamokomis ir subtiliais patarimais visiems, ieškantiems meilės.

Daugiau informacijos apie filmą ir išankstinė bilietų prekyba čia.

Oficialų komedijos „Nepatyręs“ anonsą žiūrėkite čia:

Komentarai