fbpx
Naujienos

Po filmo „Vardas tamsoje“ pasirodymo Gediminas Storpirštis lyginamas su legendiniu Alainu Delonu

Kadras iš filmo „Vardas tamsoje“ „Meed Films“ archyvas“
Kadras iš filmo „Vardas tamsoje“
„Meed Films“ archyvas

Režisierės Agnės Marcinkevičiūtės filmas „Vardas tamsoje“, sukurtas pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės romaną, jau rodomas šalies kino teatruose. Jį mačiusiems žiūrovams ypač įsiminė puiki vaidyba. Ir tai ne nuostabu. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka garsūs šalies aktoriai – Neringa Varnelytė, Gintaras Liutkevičius, Elvyra Žebertavičiūtė, Jurgita Jurkutė ir kiti.

O štai muzikos mokytojo vaidmenį sukūrusį Gediminą Storpirštį „Vardas tamsoje“ ataidai, tikriausiai, lydės dar ilgai. Anot paties G. Storpirščio, pasiūlymas filmuotis detektyve ir kurti būtent tokį vaidmenį jam pačiam buvo labai netikėtas. „Jaunų merginų suvedžiotojas, užverbuotas agentas, pagrindinis įtariamasis nužudymo byloje, žodžiu, beveik blogio įsikūnijimas,“ – šypsojosi aktorius. Tačiau žiūrovų verdiktas buvo priešingas. „Seksualus, paslaptingas, mokantis būti rūpestingu. Tokie vyrai žavi moteris. Nesistebiu, kad mokinukės paskui jį bėgiojo. Kai žiūri į jį ekrane, užmiršti, kad jis „blogiukas“, – po peržiūros sakė viena iš žiūrovių. Ir pridūrė: „Man jis kažkuo priminė 80-ųjų sekso simbolį Alainą Deloną.“

Viena iš priežasčių, kodėl ekrane pasirodantis G. Storpirštis žavi moteris, yra ir puikus filmo operatoriaus Felikso Abrukausko darbas. Anot paties aktoriaus, jis buvo sužavėtas F. Abrukausko profesionalumu ir tuo, kad šiam nėra neįmanomų dalykų. „Jo dėka kino ekrane matomas vaizdas yra tiesiog puikus“, – sakė G. Storpirštis.

Filmą „Vardas tamsoje“ galima pamatyti Vilniaus, Kauno, Marijampolės kino teatruose, o nuo lapkričio 8 d. filmas bus rodomas Panevėžio kino centre „Garsas“.

Filmo anonsas:

„Meed Films“ informacija

Komentarai