fbpx
KINFO apdovanojimai, Naujienos

Prasideda pirmasis „KINFO apdovanojimai“ etapas

„KINFO apdovanojimai“ 2015
„KINFO apdovanojimai“ 2015
„KINFO apdovanojimai“ 2015

Kartu su naujametiniais sveikinimais internetinės kino naujienų svetainės „KINFO“ komanda primena, kad nuo sausio 2 d. visi kino mylėtojai yra kviečiami rinkti geriausius 2014 m. Lietuvos kino aktorius, režisierius, filmus.

Nominuojami visi lietuviški filmai, kurių premjeros įvyko Lietuvoje nuo 2013 lapkričio 1 d. iki 2014 gruodžio 31 d. Kartu nominuojami ir aktoriai, vaidinę tuose filmuose, garso takeliai, skambėję juose. Šiais metais dėl geriausiųjų vardo varžysis filmai: „Lošėjas“, „Santa“, „Nesamasis laikas“, „Pakeliui“, „Kaip pavogti žmoną“, „Redirected/Už Lietuvą!“ ir kt. Aktoriai: Mantas Jankavičius, Tadas Gryn, Marius Jampolskis, Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas. Režisieriai: Ignas Jonynas, Donatas Ulydas, Emilis Vėlyvis, Marius Ivaškevičius, Mykolas Vildžiūnas ir kt. Iš viso išskirta 15 nominacijų. Visą sąrašą rasite specialioje „KINFO apdovanojimai“ svetainėje. Čia ir galėsite balsuoti.

KINFO apdovanojimai 2014
KINFO apdovanojimai 2014
Kristinos Sereikaitės nuotrauka

„Iki sausio 18 d. vyks pirmasis etapas. Jo metu balsuoti galima už vieną siūlomą nominantą kiekvienoje kategorijoje. Daugiausia balsų surinkę trys nominantai paklius į antrąjį, lemtingąjį etapą“, – konkurso taisykles aiškina apdovanojimų organizatorė Lina Sakalauskaitė. Taip pat ji pabrėžė, kad balsuojantieji turėtų nenustebti, jog „Metų animacijos“ nominacija dalyvaus abiejuose etapuose iš karto. „2014 m. nebuvo sukurta pakankamai animacinių kūrinių, kad iš jų būtų galima rinktis tiek pirmame, tiek antrame etape“, paaiškino L. Sakalauskaitė.

Nominuoti filmai kino teatre turėjo būti parodyti mažiausiai tris kartus. Plačiau su taisyklėmis galite susipažinti čia. „Mes, apdovanojimų organizatoriai, pasiliekame teisę keisti taisykles be išankstinio įspėjimo, jei pamatysime kokį nors pažeidimą“, – sakė vienas iš organizatorių Audrius Meška. Dėl to „KINFO apdovanojimai“ rengėjai prašo visų, pastebėjusių pažeidimus ar neatitikimus, apie tai pranešti adresu info@kinfo.lt.

Komentarai