fbpx
Lietuvių kino filmai, Naujienos

Pristatytas lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ anonsas

Kadras iš filmo „Tarp mūsų, berniukų...“ Kūrėjų archyvas
Kadras iš filmo „Tarp mūsų, berniukų…“
Kūrėjų archyvas

Vyrai irgi pavargsta. Pavargsta taip, kad nuo mylimos šeimos ir verkiančių vaikų jiems patiems norisi verkti. Norisi trenkti durimis ir nuo gausybės nesibaigiančių darbų, atsakomybės, erzinančių klientų ir net… meilužių. O kur dar žmona su niekada nesibaigiančių užduočių sąrašu!

Tad, kad ir kaip bebūtų keista, vyrams reikia dviejų tarpusavyje, rodos, nesuderinamų dalykų – moterų ir pailsėti nuo moterų. Tai tikrai žino naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ kūrėjai.

Lietuvos kino teatrus sausio 1-ą dieną pasieksiančiame filme jie pasakoja keturių nuo darbo, šeimų, žmonų ir net meilužių pavargusių draugų istoriją. Linas (vaidina aktorius Kirilas Glušajevas) negali išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane. Dar akimirka – pratrūks ir Gediminas (Leonardas Pobedonoscevas), nuo gausybės darbų ir ne visuomet racionalių klientų pavargęs reklamos agentūros vadovas. „Anksčiau tėvai neleido, dabar žmona“, – atsidūsta ir Vytautas (Mantas Vaitiekūnas), atsakomybės slegiamas plastikos chirurgas. Rodos, tik verslininkui Tomui kiek lengviau (Audrius Bružas), bet ir jis jau maišosi tarp meilužių. Pats metas nuo visko bėgti!

Keturių vaikystės draugų kelionė žvejoti į Norvegiją – tai iš anksto suplanuotas ir ilgai lauktas vyriškas pabėgimas nuo įgrisusios rutinos, nesibaigiančių darbų, įkyrėjusių draugių, žmonų ir šeimų. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Visą kelią jie kalbasi apie jas – šmaikščiai, subtiliai ir kartu labai atvirai. Apie tokią kelionę svajoja kiekvienas vyras, tačiau slapčia dalyvauti norėtų ir visos moterys.

Nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų…“ apie vyrus, moteris ir viską, kas tarp jų, kuriama pagal 2010-aisiais visus populiarumo rekordus Rusijoje sumušusios komedijos „Apie ką kalba vyrai“ scenarijų. Iki šiol jis jau ne kartą atgimė įvairių šalių teatrų scenose ir buvo ekranizuotas Prancūzijoje. Lietuvos žiūrovai pamatys pasakojimą su lietuviškomis realijomis ir naujais siužeto vingiais, kurie šįkart nuves iki pat Norvegijos fiordų.

Filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

Komentarai