fbpx
Naujienos, Nepatogus kinas

Režisierė Giedrė Žickytė kviečia leistis į smagų nuotykį

Ant galvos Fotografas Vitas Luckus
Ant galvos
Fotografas Vitas Luckus

Šių metų spalio 16 d. šalies kino teatruose pasirodys jaunosios lietuvių kino žvaigždės Giedrės Žickytės filmas „Meistras ir Tatjana“, pasakojantis genialaus fotografo Vito Luckaus gyvenimo ir aistringos meilės istoriją.

Vilniuje gyvenęs Vitas Luckus buvo ne tik neeilinė asmenybė, monumentalus kūrėjas, bet ir Lietuvoje bei už jos ribų garsių vakarėlių organizatorius ir siela. Vito ir gražuolės Tatjanos namai visada pilni vaišių, svečių iš tolimiausių pasaulio kampelių ir kūrybinių pokalbių iki aušros.

Iki šių dienų sklindančios legendos apie tuometinius pasisėdėjimus Luckų namuoe įkvėpė režisierė Giedrę Žickytę ir jos kolegas paskelbti netikėtą konkursą. “Kino seansas – tavo namuose” siūlo unikalią galimybę savo namuose surengti ypatingą išankstinę filmo „Meistras ir Tatjana” peržiūrą kartu su savo draugais ir režisiere Giedre Žickyte.

Norintys tapti tokių peržiūrų šeimininkais turi išpildyti vos kelias sąlygas – turėti pakankamai erdvų kambarį, technines galimybes rodyti filmą, o svarbiausia – puikią kompaniją draugų.

Daugiau informacijos apie konkurso salygąs rasite čia.

Komentarai