fbpx
Naujienos

Seksualioji T. Vaškevičiūtė ašarodama atskleidė apie ką yra filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“

Aktorė Toma Vaškevičiūtė Filmo kūrėjų archyvas
Aktorė Toma Vaškevičiūtė
Filmo kūrėjų archyvas

Lapkričio 13-ąją kino ekranus pasieks nauja, juoktis iki ašarų priversianti, kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“. Joje vaidmenis kur garsiausi Lietuvos kino, teatro ir TV serialų aktoriai. Jau ne paslaptis, kad pagrindinį moters vaidmenį filme kurs įstabaus grožio ir talento aktorė Toma Vaškevičiūtė. Ji nepasibodėjo ir atskleidė, apie ką gi iš tiesų yra šis filmas

T. Vaškevičiūtės personažas Birutė – dorovingą klebono šeimininkė, meilės ir šilumos norinti senmergė. Toma sako, kad šis personažas ją įkvėpia ir žavi. Nepaisant to, ji pripažįsta, kad norint gerai atlikti savo darbą tenka sunkiai paplušėti.

„Su malonumu priimu vidinius ir išorinius pasikeitimus kuriant vaidmenį. Man svarbi kūrybinė laisvė, drąsa ir galimybės šias savybes auginti. Pati labai vertinu aktores, kurios nebijo būti kitokios – ne tobulos, ne pagal standartus“, – apie savo vaidmenį netrukus pasirodysiančiame filme pasakojo aktorė.

Daugelis žiūrovų, kuriems teko matyti T. Vaškevičiūtės atliekamus vaidmenis, yra įpratę ją matyti elegantišką, pasitempusią, visuomet dailiai apsirengusią. Tačiau kriminalinėje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ ją išvysime kitokią. Tikrą kaimo moterį, tvirtą, nekreipiančią dėmesio į aprangą ir gerokai stačiokiško būdo

„Žinoma, būna akimirkų, kai norisi būti gražiai, bet šį troškimą galiu išnaudoti kitur. Tikrasis grožis kine ar teatre gimsta ne vien dėl tobulo vaizdo. Labai svarbu atskleisti temą ir papasakoti apie žmogų pasitelkus visas įmanomas priemones“, – atskleidė T. Vaškevičiūtė.

Birutė filme yra beviltiškai įsimylėjusi pagrindinį personažą Remigutį (akt. M. Papinigis). Ji laukia jo grįžtant iš miesto ir tikisi, kad pagaliau pora galės kelti vestuves. Tačiau Remigutis susisaistyti nė kiek nenori ir vis stengiasi išsisukti iš nepatogios padėties. Filme žiūrovai išvys, ar pasiseks Birutei pasiekti savo tikslą ir supančioti Remigutį.

„Birutės personažui turėjau daug fantazijų, norėjau dar radikalesnių pasikeitimų, bet tai, matyt, nesutapo su visos didelės komandos koncepcija“, – paslaptingai sako aktorė.

Na, o paklausta, tai visgi apie ką jos akimis yra šis filmas, Toma griebėsi kameros ir kvatodama išklojo visa tiesą. Pasižiūrėkite vaizdo įrašą ir patys tai išgirskite, apie ką, anot Tomos, filmas yra. Vaizdo įrašas.

Komentarai