fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Kerė / Carrie, 2013

Carrie, 2013

Režisierės Kimberly Pierce siaubo filmas „Kerė“ („Carrie“) – tai jau 3 Stepheno Kingo knygos tuo pačiu pavadinimu adaptacija kino ekranuose. Ir tuo pačiu – režisieriaus Briano De Palma 1976 metų nauja „Kerės“ versija. Filmo scenarijų parašė Roberto Aguirre-Sacasa, kuris 2008 m adaptavo S.Kingo romaną „The stand“ (lietuviškai ši knyga išversta ir išleista kaip „Dvikova“) į komiksų knygą.

Apie ką pasakoja filmas turbūt dauguma jau žinote. Tai istorija apie Kerę White – vienišą ir keistą paauglę, kurią mokykloje nuolat žemina bendramoksliai, o namuose muša ypač religinga motina. Tačiau Kerė turi paslaptį – ji turi antgamtinių telekinezės sugebėjimų, kurias ji ypač kerštingai panaudos per mokyklos išleistuvių vakarą.

Pirmosios „Kerė“ režisierius Briano De Palma štai kaip atsiliepė apie naująjį filmą: „Aš pažįstu režisierę Kimberly Pierce daugiau nei 12 metų, kuomet susipažinome Paryžiuje per jos filmo „Vaikinai neverkia“ („Boys Don’t Cry“) konferenciją. Kuomet ji susisiekė su manimi dėl Kerės perdirbimo, daviau palaiminimą“. Beje, įdomus faktas, jog S.Kingas labai norėjo pagrindiniame vaidmenyje matyti skandalingąją aktorę Lindsay Lohan.

Filme vaidina: Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Judi Greer, Gabriella Wilde, Portia Doubleday, Ansel Elgort, Alex Russell ir kt.

Pasaulinė premjera – 2013 m. spalio 18 d.

Premjera Lietuvoje – 2013 m. lapkričio 1 d.

Žanras – siaubo filmas

Komentarai