fbpx
Naujienos

„Šimto žingsnių kelionės“ skoniams ir kvapams neatsispyrė ne tik Oprah Winfrey, bet ir Beata Nicholson

Šimto žingsnių kelionė
Šimto žingsnių kelionė
Kadras iš filmo „Šimto žingsnių kelionė“
„ACME Film“ archyvas

Gyvenimas, meilė, draugystė, maistas ir visa, kas juos jungia – svarbiausi dalykai naujoje, spalvomis, jausmais ir skoniais kerinčioje juostoje „Šimto žingsnių kelionė“ (angl. „The Hundred-Foot Journey“). Šis unikalus filmas tapo pirmuoju dviejų Holivudo gigantų, režisieriaus Steveno Spielbergo bei žiniasklaidos magnatės Oprah Winfrey bendru darbu nuo 1985-ųjų, kai O.Winfrey nusifilmavo S.Spielbergo filme „Purpurinė pieva“ (angl. „The Color Purple“).

Prodiuseriais tapę kino industrijos banginiai pabrėžė, kad vienas svarbiausių jų uždavinių buvo sukurti universalų filmą, kuris tiktų visai šeimai ir patiktų kiekvienam. „Mudu su Stevenu mėginome atrasti tą formulę, ingredientų derinį, kuris būtų skanus visiems šeimos nariams, kad nei vaikai, nei seneliai nesijaustų nepatogiai ir viską suprastų. Nors vyksta aršios dviejų restoranų varžybos, neišgirsite nė vieno nepadoraus žodelio! Ir daugelyje vietų skaniai nusijuoksite“, – dalyvaudama pokalbių laidoje ABC televizijoje kalbėjo O.Winfrey.

Jos teigimu, ieškantys romantikos ir norintys daugiau laiko praleisti su savo simpatija džiaugsis pasirinkę „Šimto žingsnių kelionę“. „Tai idealus filmas pasimatymui, ypač, jei norite jo pratęsimo, nes taip praalksite, kad po kino teatro nutarsite drauge keliauti gardžios vakarienės. Net jei tai pirmas pasimatymas, galite nedvejodami rinktis šią juostą, nes joje nebus nepatogių momentų, tik tyri ir gražūs jausmai“, – teigė žinoma moteris.

O.Winfrey papasakojo ir pati praleidusi šiek tiek laiko filmavimo aikštelėje Prancūzijoje. „Nuostabiausia, kad kai stebėjau aktorius, atrodė, kad viskas vyksta iš tiesų, būdama ten užsimiršdavau, kad jie vaidina, tad ir žiūrovai salėje tikrai pajus pasakojimo autentiškumą“, – žadėjo ji.

Beata Nicholson
Beata Nicholson
Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lietuviškąja romantiško filmo „Šimto žingsnių kelionė“ ambasadore tapo kulinarė Beata Nicholson, šiuo metu besiruošianti naujajam jos TV laidos sezonui per TV3. Anot populiarios virtuvės meistrės, geriausi jai tie filmai, kurie nešykšti jausmų, gali priversti ir juoktis, ir verkti, o naujoji juosta su Helen Mirren yra būtent tokia. Pietų Prancūzijoje besirutuliojanti istorija gundys publiką gardžiausių patiekalų vaizdais, o draugystės ir meilės temos privers susimąstyti ar užsisvajoti.

Kuo Beatą žavi „Šimto žingsnių kelionė“, galite išgirsti čia ir čia.

Gurmaniškų potyrių kupina „Šimto žingsnių kelionė“ Lietuvoje prasidės rugpjūčio 22 dieną.

Filmo „Šimto žingsnių kelionė“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"