fbpx
Naujienos

Solveiga Mykolaitytė savo grožybes demonstruos naujoje lietuviškoje komedijoje

Solveiga Mykolaitytė „12 kėdžių“ filmavime „Incognito“ archyvas
Solveiga Mykolaitytė „12 kėdžių“ filmavime
„Incognito“ archyvas

Gruodžio 23-ąją Lietuvos kino teatruose debiutuosiančioje naujoje lietuviškoje komedijoje „12 Kėdžių“ žymi Lietuvos manekenė Solveiga Mykolaitytė įkūnijo seksualią devyniasdešimtųjų merginą.

S. Mykolaitytės vaidmuo komedijoje buvo epozodinis, tačiau filmo žiūrovai turės galimybę paganyti akis į jos grožybes. „Mano vaidmuo šiame filme buvo labai linksmas. Turėjau įkūnyti praėjusio dešimtmečio merginą su to laikmečio šukuoseną, makiažu ir panašiai. Prieš dvidešimt metų dar sėdėjau mokyklos suole. Mokykloje man patiko, bet vėl grįžti į tuos laikus nenorėčiau. Man labai gerai kur esu dabar, šiame laikmetyje“, – pasakojo garsus modelis.

Niujorke dirbanti manekenė yra filmavusis ne vienoje reklamoje ir net atlikusi kelis epizodinius vaidmenis kine – komedijoje „O, ne! O, taip!“ ir kituose. S. Mikolaitytė pasakoja, kad kinas jai labai patinka, todėl jos planuose ne tik dar daugiau vaidmenų, bet ir aktorystės studijos: „Aktorystė mane visada mane žavėjo, todėl neslėpsiu – norėčiau studijuoti Niujorko kino akademijoje, nes būtent šiame mieste praleidžiu daugiausiai laiko. Pradžiai užtektų ir kelių mėnesių kursų, kad pabandyčiau ir pamatyčiau, kaip man sekasi.“

„Kūrybinė grupė puiki, todėl buvo labai smagu kartu dirbti. Labai žaviuosi režisieriaus Algio Ramanausko profesionalumu – jis reiklus ir žino, ko nori. Kai reikia gali būti labai rimtas, bet nepamiršta ir pajuokauti, kad filmavimo aikštelėje nebūtų įtampos“, – S. Mykolaitytė džiaugiasi kūrybine komanda ir jai tekusia galimybe vaidinti su tokiais Lietuvos kino aktoriais, kaip Mantas Stonkus, Julius Žalakevičius, Dalius Skamarauskas, Ineta Stasiulytė, Mantas Vaitiekūnas ir kitais.

Iš viso naujojoje komedijoje vaidina apie 60 aktorių – nuo patyrusių profesionalų iki visiems puikiai žinomų televizijos ir interneto žvaigždžių, pavyzdžiui, komikai Mantas Katleris ir Vaidotas Grincevičius, socialinių tinklų garsenybė Monika Šalčiūtė ir kiti.

Naujoji lietuviška nuotykių komedija „12 Kėdžių“ buvo sukurta remiantis 1928 metais parašytu kultiniu Odesos rašytojų Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romanu „Dvylika kėdžių“, bet daugelyje pasaulio šalių ekranizuota istorija lietuviškoje versijoje atgims naujai.

Filme žiūrovų laukia pažintis su dviem skirtingų laikmečių personažais – šiuolaikiniu vaikinu Benderiu (akt. Mantas Stonkus) ir sovietinės epochos atstovu Kysa (akt. Julius Žalakevičius). Nuotykiai prasidės, kai šis Benderiui prasitars apie dvyliką uošvienės kėdžių, kurių vienoje paslėpti briliantai. Dvi neįtikėtinai skirtingos asmenybės suvienys savo jėgas ir leisis į nesusipratimų ir pavojų kupiną lobių paiešką kone po visą Lietuvą.

Naujoji lietuviška komedija „12 Kėdžių“ Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo gruodžio 23 d.

Filmo anonsas: 

Komentarai