fbpx
Naujienos

Spalio 17 dieną Panevėžio kino centre „Garsas“ įvyks susitikimas su filmo „Meistras ir Tatjana“ režisiere Giedre Žickyte ir pagrindine filmo heroje Tatjana Luckienė-Aldag.

Giedrė Žickytė ir Tatjana Luckienė-Aldag Filmo „Meistras ir Tatjana“ premjera Lauros Urbonavičiūtės nuotrauka
Kadras iš filmo „Meistras ir Tatjana“ Festivalio „Scanorama“ archyvas
Kadras iš filmo „Meistras ir Tatjana“
Festivalio „Scanorama“ archyvas

Spalio 17 d. 15 val. į kino centrą „Garsas“ atvyksta filmo „Meistras ir Tatjana“ režisierė Giedrė Žickytė ir pagrindinė filmo herojė, Vito Luckaus mūza Tatjana Luckienė-Aldag. Filmas, skinantis apdovanojimus prestiziškiausiuose filmų festivaliuose, pagaliau atkeliauja ir į Panevėžį!

Tbilisio milicija jį girdė vynu, Odesos vagys važiuodavo jo aplankyti tiesiog šiaip sau. Iš Baškirijos gilumos jam siuntė medaus, armėnų katalikosas vaišino pietumis. Namuose laikė gyvą liūtą. Vieni jį laikė bepročiu, kiti – genijumi. Jis pirmasis pralaužė uždarą romantinę lietuviškos fotografijos tradiciją ir su fotoaparatu išmaišė visą Sovietų Sąjungą. Daug dirbo ir daug gėrė. Vilniuje gyveno su gražuole žmona Tatjana ir jie tapo viena ryškiausių 7-ojo dešimtmečio porų. Ne mažiau ryškūs buvo ir jų namai – visada pilni vyno, pokalbių iki aušros, svečių iš tolimiausių Sovietų Sąjungos kampelių. „Meistras ir Tatjana“ yra maištingo kūrėjo, aistringos meilės ir tragedija pasibaigusio gyvenimo istorija.

„Aš sumaišiau viską į vieną krūvą – tūkstančius atvaizdų – ir išvydau, kad tvarka vis tiek išlieka. Juk visa tai – gyvenimas, mes visi čia atsiskleidžiame kaip žmonės – nesvarbu, ar boksininkas, ar caras, ar elgeta, ar pusiau apsinuoginusi moteris“.

Įėjimas su gėlėmis, taip pat ištikimųjų kortelių savininkams – NEMOKAMAS. Maloniai kviečiame!

Filmo anonsas:

Komentarai