fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Specialiai filmui „Hobitas: Smogo dykynė“ Edas Sheeranas sukūrė jautrią ir lyrišką dainą

„Hobito“ trilogijos režisierius Peteris Jacksonas oficialiame savo „Facebook“ puslapyje pasidalino specialiai gruodžio 13 dieną pasaulio kino teatrus pasieksiančiam filmui „Hobitas: Smogo dykynė“ (angl. „The Hobbit: The Desolation of Smaug“) įrašytu populiaraus dainininko Edo Sheerano kūriniu „I See Fire“. Anot jo, būtent ši jo daina atspindi naujosios juostos pasaulį ir emocinę nuotaiką.

 „Dainą žiūrovai išgirs finalinių titrų metu, tokia mūsų J.R.R.Tolkieno filmų tradicija. Naujosios juostos pabaiga reikalauja tokio balso ir tokio jautrumo, kuris leis žiūrovams apmąstyti tai, ką jie ką tik patyrė ir pamatė. Visuomet nelengva rasti tinkamą atlikėją tokiai dainai. Juk ieškome tokio, kuris jaustų aistrą J.R.R.Tolkieno kūrybai ir gerbtų filmą“, – komentavo P.Jacksonas. Jis teigė besididžiuojantis pavykusiu bendradarbiavimu su jaunu Anglijos atlikėju E.Sheeranu ir jo daina „I See Fire“.

 „Mano duktė Katie kalta dėl to, kad Edas pateko į mūsų komandą. Jis koncertavo Naujojoje Zelandijoje ir Katie man davė paklausyti jo muzikos. Jo dainos nuostabios, dvasingos, klajojančios, kupinos aistros ir atkeliaujančios iš pat širdies. Sužinojome, kad Edas yra mūsų filmų gerbėjas, tad kai jis grojo Velingtone pakvietėme jį pasižvalgyti, apsikeitėme elektroninio pašto adresais. Kai prireikė kurti dainą dukra vėl priminė apie Edą ir aš jam parašiau“, – bendradarbiavimo istoriją dėstė režisierius. P.Jacksonas neslėpė džiaugsmo, kad E.Sheeranas greičiau nei per dvi paras vėl atkeliavo į Naująją Zelandiją, pamatė filmą „Hobitas: Smogo dykynė“ ir su užsidegimu ėmėsi darbo. Šiltas jų darbo drauge akimirkas galima pamatyti vaizdo klipe.

 Originalų įrašą su vaizdo klipu rasite Peterio Jacksono oficialiame „Facebook“ puslapyje.  Tik audio versija:

 Beje, daina „I See Fire“ – pirmoji solinė E.Sheerano daina per dvejus metus. „Esu dėkingas Peteriui Jacksonui ir jo komandai už man suteiktą galimybę“, – savo „Twitter“ paskyroje užrašė atlikėjas.

 Filme „Hobitas: Smogo dykynė“ antroji hobito nuotykių dalis tęsiasi ten pat, kur pasibaigė pirmoji – „Hobitas: nelaukta kelionė“. Naujojoje juostoje Bilbas Beginsas drauge su Gendalfu ir Ereboro nykštukais tęsia nelengvą kelionę į slibino Smogo rūmus, kur jie mėgins atkovoti atimtus namus ir pavogtas brangenybes. Tačiau iki susidūrimo su baisūnu jų dar laukia daugybė išbandymų, spąstų ir priešiškai nusiteikusių būtybių, pažįstamų britų rašytojo Johno Ronaldo Reuelio Tolkieno gerbėjams.

 Lietuvos kino teatrus įtraukiančios istorijos apie hobito ir jo bičiulių kelionę tęsinys pasieks pasaulinės premjeros metu, gruodžio 13 dieną.

Komentarai