fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

The Canyons, 2013

The Canyons

Turbūt viena iš priežasčių, daugelį patrauksiančių į kino teatrus pamatyti režisieriaus Paulo  Schraderio filmo „The Canyons“, yra pagrindinė jo aktorė Lindsay Lohan, kurios skandalingas gyvenimas yra daug garsesnis už jos aktorės karjerą. Ir turbūt  dauguma norės įvertinti, ar Lindsay vis dar sugeba vaidinti. O dar labiau intriguoja kitas pagrindinis herojus – Jamesas Deenas, kuris labiau visiems žinomas kaip porno aktorius ir režisierius.

„The Canyons“ pasakoja istoriją apie jauną filmų prodiuserį Christianą ir jo merginą, aktorę Tarą, kuri kartu su Gina atrinkinėja aktorius naujam Christiano siaubo filmui. Gina visais būdais stengiasi į pagrindinį vaidmenį įsiūlyti savo vaikiną Ryaną, tačiau niekas nežino, jog Tara ir Ryanas seniau buvo užmezgę slaptą romaną. Labai greitai jie vėl atranda vienas kitą, tačiau porelė suvokia patekusi į bėdą, kuomet valdingasis Christianas sužino apie Taros neištikimybę.

Didelė dalis filmo lėšų surinkta per „Kickstarter.com“, ir, kaip skelbiama, aktoriams buvo mokama vos 100 JAV dolerių per dieną.

Filme vaidina: Lindsay Lohan, Nolan Gerard Funk, James Deen, Gus Van Sant  ir kt.

Pasaulinė premjera – 2013 m. rugpjūčio 2 d.

Premjera Lietuvoje

Filmo žanras – drama, trileris

Komentarai