fbpx
Naujienos

Tomas Hardy kriminaliniame trileryje „Legenda“ apie Londono gangsterius pasirodys dviejuose asmenyse

Kadras iš filmo „Legenda“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Legenda“
„ACME Film“ archyvas

Šiemet veiksmo mėgėjus sužavėjusiame postapokaliptiniame filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ sužibėjęs britų aktorius Tomas Hardy sugrįžta į Lietuvos kino teatrus naujoje juostoje „Legenda“ (angl. „The Legend“). Šįsyk vyrui teko pasirodyti net dviejuose asmenyse tuo pat metu – jam teko legendinių Londono nusikalstamo pasaulio vadeivų, brolių dvynių Krėjų (angl. Cray) vaidmuo.

Nors „Legenda“ nėra pirmasis filmas, kuriame vienas aktorius atlieka du vaidmenis ar įkūnija savo paties dvynį, Briano Helgelando juostoje T.Hardy personažai atrodo itin įtikinamai ir aktorius puikiai susitvarko būdamas kadre su pačiu savimi. Kriminalinis trileris pasakoja apie šeštojo dešimtmečio pabaigoje ir septintojo pradžioje Rytų Londoną po savo padu laikiusius brolius Ronnie ir Reggie Cray. Jų „Firmos“ vardu žinoma gauja siautė nevaldoma – jie plėšė, grobė, žudė, užsiėmė reketu ir kitais nusikaltimais. Greta kriminalinio gyvenimo broliai taip pat valdė naktinį klubą. Į brolius Krėjus Londone žvelgta su pagarbia baime, o vienu metu jie net buvo tapę garsenybėmis, mat jų klube virė aukštuomenės linksmybės ir sukiojosi to meto vakarėlių elitas, žvaigždės, aktoriai ir politikai.

Suvaidinęs tiek Ronį, tiek Redžį T.Hardy turėjo įsikūnyti į dvi visiškai skirtingas jų asmenybes. Redžis buvo tituluojamas gangsterių princu – elegantiškas, iškalbingas, subtilus ir garbinamas moterų. Ronis buvo labai impulsyvus, šiek tiek tvirtesnio stoto, nešiojo akinius ir kentė nuo paranojiškos šizofrenijos. Būtent jis buvo dvynių nelegaliosios veiklos variklis. Nors realybėje Ronnie Cray, nurodoma, buvo biseksualus, filme „Legenda“ Ronis yra vaizduojamas homoseksualus. Ne sykį parodoma, kad mafijos pasaulyje tokie žmonės nepripažįstami ir vienintelė galimybė būti pačiu savimi – būti aukščiau visų, būti bosu.

Kino kritikų teigimu, bet kuri iš brolių Krėjų rolių aktoriui būtų tikra svajonė dėl didžiulio iššūkio – jų istorija, ypač Anglijoje, gyva iki šiol, o asmenybės ypač daugialypės. T.Hardy šiuo atveju pavyko laimėti aukso puodą gavus abu vaidmenis. Panašu, kad filmo kūrėjai nesuklydo pasirinkdami būtent šį aktorių – juostoje „Legenda“ jis įrodo savo įvairiapusiškumą ir galimybę sukurti du autentiškus personažus tuo pat metu.

Kriminaliniame trileryje „Legenda“ netrūksta veiksmo ir įtraukiančių scenų bei įdomių faktų iš šešėlinio septintojo dešimtmečio Londono gyvenimo. Lietuvos žiūrovai įspūdingą T.Hardy pasirodymą juostoje „Legenda“ kino teatruose įvertinti galės nuo spalio 16 dienos.

Filmo „Legenda“ anonsas:


Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"