fbpx
Naujienos

UAB „Dansu“ apdovanota už Švedijos kultūros puoselėjimą

Swedish Chamber of Commerce susirinkimas „Dansu“ archyvas
Swedish Chamber of Commerce susirinkimas
„Dansu“ archyvas

Kasmetinio Swedish Chamber of Commerce susirinkimo  metu, kino gamybos kompanija „Dansu“ apdovanotą už indėlį puoselėjant Švedijos kultūrą.

Kaip ir kasmet, ankstyvą pavasarį Swedish Chamber of Commerce sušaukė visuotinį metinį susirinkimą, kuriame aptariami svarbiausi asociacijos klausimai bei išrenkama nauja Valdyba ir Pirmininkas.

Susirinkime, be kitų garbių svečių, dalyvavo Jos Ekscelencija Švedijos Ambasadorė Cecilia Ruthström-Ruin bei seimo narys Remigijus Šimašius.

Susirinkimo metu buvo išdalinti apdovanojimai labiausiai pasižymėjusiems Swedish Chamber of Commerce nariams.

UAB „Dansu”, į šią asociaciją įstojusiai tik praeitais metais, buvo suteiktas “Apdovanojimas už reikšmingą Švedų kultūros skatinimą”, kaip padėka už savo puikiais darbais puoselėjamą švedų kultūrą bei aktyvų bendradarbiavimą su Asociacija.

„Labai džiaugiamės tokiu įvertinimu, kuris įrodo, kad visos pastangos ir darbas atsiperka,  jei tikrai tiki tuo, ką darai“, – mintimis dalijosi UAB „Dansu“ direktorė Gabija Siurbytė. „Taip pat labai noriu padėkoti mūsų kolegoms iš Švedijos, kurie patikėjo mumis. Didžiuojuosi, kad tokie meniniai filmai kaip ne vieną apdovanojimą tarptautiniuose festivaliuose laimėjęs „Karūnos brangakmeniai“ (rež. Ella Lemhagen), bei šių metų rudenį pasirodysiantis ilgametražis filmas „Džentelmenai“ (rež. Mikael Marcimain) buvo filmuojami Lietuvoje“. Filmo prodiuseris bei vienas iš „B-Reel“ kompanijos įkūrėjų Fredrikas Heiningas teigė, kad viso darbo su lietuviais metu „buvo justi didelis  „Dansu“ bei visos grupės entuziazmas bei supratimas, ko reikia projektui“.

„Karūnos brangakmenius“ Lietuvos žiūrovai galėjo išvysti festivalių „Scanorama“ ir „Šėršėliafam“ metu, o „Džentelmenų“, tikėkimės, sulauks kitų metų festivaliuose.

 

Komentarai