fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Vienišas klajūnas / The Lone Ranger, 2013

The Lone Ranger

Kas sieja režisierius Gore’ą Verbinski ir Timą Burtoną? Teisingas atsakymas – aktoriai  Johnny Deppas bei Helena Bonham Carter, kurie vaidina naujausiame G.Verbinski filme „Vienišas klajūnas“ („The Lone Ranger“). Johny Deppas turbūt pasirodė daugumoje pastarojo kurtų filmų, lygiai taip pat, kaip ir T. Burtono. „Vienišas klajūnas“ – tai pirmas filmas, kuriame kartu vaidina Johnny Deppas ir Helena Bonham Carter, tačiau režisierius – ne T.Burtonas.

G.Verbinski sukūrė tokius filmus kaip „Meksikietis“ („The Mexican“, 2001) su Bradu Pittu ir Julia Roberts priešakyje,  „Skambutis“ ( „The Ring“, 2002), Karibų jūrų piratų seriją, „Orų pranešėjas“ („The Weather Man“, 2005), o už animacinį filmą „Rango“ G.Verbinski 2011 metais laimėjo Oskaro statulėlę (beje, chameleoną Rango įgarsino Deppas).

Filmas „Vienišas klajūnas“ be abejonės sulauks didelio pasisekimo ne tik dėl režisieriaus ir aktorių ansamblio, bet ir dėl to, jog buvo gamintas  po „Walt Disney“  kompanijos sparnu ir yra sukurtas pagal to paties pavadinimo populiarų 1949-ųjų televizijos serialą.

Apie ką pasakoja „Vienišas klajūnas“? Savo veidą po kauke nuolat slepiantis Johnas ir jo ištikimas draugas Tonto tampa pagrindiniais kovotojais už Teksaso laisvę ir dorą gyvenimą. Du visiškai nepanašūs herojai privalo išmokti kartu kovoti prieš korupciją ir godumą.

Tonto: Žmonės mano, jog esi miręs. Gal geriau toks ir būk. 

Johnas Reidas: Tu nori, jog aš nešiočiau kaukę?

Tonto: Kartais ateina laikas, kai ir geras vyras turi būti su kauke. 

Filme vaidina:  Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Armie Hammer, William Fichtner, Barry Pepper,  ir kt.
Pasaulinė premjera – 2013 m. liepos 3 d.
Premjera Lietuvoje – 2013 m. liepos 3 d.
Žanras: veiksmo, nuotykių, vesternas
 
 

Komentarai