fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

W.Allenas uždraudė filmą „Džesmina“ rodyti Indijoje

Atrodo Woodie Allenui nusispjauti į milijoninę Indijos kino auditoriją. Režisierius griežtai nesutiko paklusti Indijos vyriausybės nurodymui, jog kiekviename filme, kuriame jo herojai rūko, turi būti įdėtos prieš rūkymą nuteikiančios žinutės.

Kaip praneša „Hollywoodreporter.com“, būtent tokios žinutės būtų įdėtos į W.Alleno naujausią filmą „Džesmina“ („Blue Jasmine“). Ir ne tik filmo pradžioje, ar pabaigoje, bet ir jo eigoje, vos tik herojė užsitraukia cigaretės dūmą. Tokios žinutės nuo praėjusių metų pasirodo kiekviename filme, kuris rodomas Indijoje. Ir visiškai nesvarbu, ar tai indiškas, ar iš užsienio atkeliavęs darbas.

„W. Allenas griežtai pareikalavo, jog filmas Indijoje būtų rodomas toks, kokį sukūrė. Be jokių papildomų užrašų ar reklamų“, – naujienų agentūrai „Reuters“ teigė neįvardintas šaltinis. „Džesmina“ pasirodymas Indijos kino ekranuose kol kas atidėtas neplanuotam laikui.

Praėjusiais metais režisierius Davidas Fincheris atsisakė iškirpti kai kurias, Indijos publikai netinkamas scenas, iš filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ („The Girl with the Dragon Tattoo“). Šis filmas Indijoje nebuvo platinamas.

„Džesmina“ pasakoja istoriją apie aktorės Cate Blanchett vaidinamą turtingą niujorkietę, kurios vyras areštuojamas už finansines aferas. Moteris suvokia, jog jos prabangus gyvenimas baigėsi ir atsikrausto pas savo seserį.

Komentarai