fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Žiemos pasaka / Winter’s Tale, 2014

Pagal rašytojo Mark’o Helprin’o to paties pavadinimo romaną sukurtas filmas pasakoja stebuklingą pašėlusio ir vagiliauti mėgstančio airių vaikino Piterio Leiko istoriją.

Užklydusį į prabangų dvarą, nusikaltimo vietoje jį užklumpa Beverli – jaunoji to dvaro paveldėtoja. Pakerėtas jos drąsos ir nepaprasto grožio, Piteris tarsi pamiršta, kokiu tikslu čia atsidūrė, ir vienintelis dalykas, kurį jam dabar norisi pavogti, yra Beverli širdis. Tačiau likimas įsimylėjėliams nebus gailestingas, ir Piteriui teks daug ką įveikti, kad tik išgelbėtų savąją meilę.

„Žiemos pasaka” –  tai stebuklingai romantiška istorija, pasakojanti apie amžiną meilę, susipynusius likimus, daugybę amžių besitęsiančią kovą tarp gėrio ir blogio bei apie tai, kad stebuklai vis dar nutinka. Daugelį metų rašęs scenarijus kitiems režisieriams (jo plunksnai priklauso Holivudo hitai „Nuostabus protas”, „Da Vinčio kodas”, „Aš esu legenda” ir kiti), A. Goldsmanas pagaliau pats sėdo į režisieriaus kėdę. Pasak jo, „Žiemos pasaka” yra sena jo svajonė.

Režisierius: Akiva Goldsmanas

Filme vaidina – Will Smith, Russell Crowe, Matthew Bomer, Colin Farrell, Jennifer Connelly  ir kt.

Pasaulinė premjera – 2014 metų vasario 13 d.

Premjera Lietuvoje – 2014 metų vasario 14 d.

Žanras – drama, fantastinis, mistinis

Komentarai