fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

130 mln. JAV dolerių vertės kinų 3D avatataras – „Empires Of The Deep“

Pamenate, kiek daug judesio kino pasaulyje sukėlė Jameso Camerono filmas „Avataras“? Kaip jis pakeitė kino istorijos raidą ir po „Avataro“ 3D filmai pradėjo dygti kaip pupos po lietaus?

Visuomet atsiras režisierių, kurie norės pakartoti pirminę šlovę. Ir kas liūdniausia, kartais tą šlovę bandoma pakartoti labai panašia idėja (bent jau to siekiama). Tačiau kad ir kaip stengtumeisi, jei neturi talento kurti filmus, net ir 130 mln. JAV dolerių nepadės sukurti šedevro.

Pradėtas kurti prieš gerus trejus metus kinų visais galais ir pamparais išgirtas filmas Empires Of The Deep pagaliau skinasi kelią į Europą – čia pamatysite filmo anonsą:

Linksmiausia tai, kad kinai tikrai užsimojo susikurti savo Avatarą“, nes Empires Of The Deep kūrimui pasamdytas  Avataro“ operatorius Anthony Arendtas. Filme pagrindinį vaidmenį atlieka gražuolė Olga Kurylenko, kuri vaidina mermaidisų karalienę.

„Empires Of The Deep“ idėja priklauso  kinų nekilnojamojo turto magnatui  Jon Jiang. Kaip supratome, tai tikrai jo pirmas bandymas kurti kiną bei rašyti… scenarijų. Nepadėjo nei krūva Holivudo scenaristų,  nei režisierius Jeanas-Christophe Pitof Comaras, kuris pradžioje buvo pasamdytas režisuoti šį filmą.  Pitofas  „Empires Of The Deep“ kūrimo darbų pabėgo pamatęs, kad šis filmas jam gali sugadinti reputaciją, ir po keleto kitų vardų, galutinis rezultatas išėjo po režisieriaus Michaelo Frencho  pavarde.

 Nežinome kaip jums, bet Kinomaistui  „Empires Of The Deep“  anonsas – tai įvairiausių specialiųjų efektų, istorijos nebuvimo, grimų ir viso ko blogiausia kratinys. Bet jei kas netyčia filmavo visą  „Empires Of The Deep“ kūrimo procesą – turėjo gautis tikrai geras dokumentinis filmas.

Komentarai