fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Kaip torrentus išnaudoti filmo reklamai? „Arthur Newman” variantas

Žodis „Torrentas” daugeliui iki šiol siejosi su piratavimu ir nelegaliu filmų siuntimu bei yra tikras baubas kino platintojams. Tačiau kai kurie iš jų sugalvojo originalų būdą, kaip torrentų programas panaudoti reklamavimo tikslams.

Kino platinimo kompanija „Cinedigm” į keletą torrentų puslapių įdėjo greitai kino ekranus pasieksiančios romantinės komedijos „Artūras Niumanas” („Arthur Newman”), su Emily Blunt ir Colin Firth priešakyje, pirmas 10 minučių ir gausybę nuotraukų. Pasak „Cinedigm”, tokiu būdu jie stengiasi apgauti failą parsisiuntusius žiūrovus, kurie tikisi pamatyti visą filmą, ir sužadinti smalsumą pamatyti visą „Artūras Niumanas” kino teatre.

Debiutinis režisieriaus Dante Ariola filmas pasakoja istoriją apie Wallace‘ą Avery – vyrą, kuris nekenčia savo darbo, o Walleco nekenčia buvusi žmona ir sūnus. Neradęs rakto į laimę vyras nusprendžia suklastoti savo mirtį, nusipirkti naują tapatybę ir tampa Arthuru Newmanu. Netikėtai į naują Wallece‘o gyvenimą įsiveržia gražuolė Mike, taip pat besistengianti pamiršti skausmingą praeitį. Nauji draugai suranda įdomų pomėgį – įsilaužinėti į svetimų žmonių namus ir žaisti svetimomis tapatybėmis ir daiktais. Beje, abu pagrindiniai filmo aktoriai E.Blunt ir C.Firthas yra britai, tačiau filme vaidina amerikiečius.

Filmas JAV kino teatruose startuoja jau šią savaitę. O mums smalsu, ar pirmos 10 „Artūras Niumanas” minučių sužadino smalsumą pamatyti visą filmą?

 
[easyrotator]erc_98_1366719826[/easyrotator]
 

Komentarai