fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Naujausi anonsai. „12 metų vergovės“ („12 Years a Slave“) su B.Pittu priešakyje

Metų pabaigoje pasaulio kino teatrus sudrebins daug žadantis istorinis filmas „12 metų vergovės“ („12 Years a Slave“), kuris ne vieno dėmesį patrauks ne tik dėl vergovės tematikos, bet ir dėl vieno iš pagrindinių vaidmens atlikėjų Brado Pitto, kuris yra ir vienas iš filmo prodiuserių. O sprendžiant iš šviežio „12 metų vergovės“ anonso, mūsų laukia ir puiki to laikmečio muzika, dramatiški išgyvenimai, o pagrindinio vaidmens atlikėjas Chiwtelas Ejioforas, prognozuojama, yra visai rimtas pretendentas Oskaro statulėlei laimėti.

„12 metų vergovės“ pasakoja istoriją apie pilietinį karą JAV. Jo metu išsilavinęs, muziką mėgstantis juodaodis Solomonas Northupas yra pagrobiamas ir parduodamas į vergovę Luzianoje. Vyras visais būdais stengiasi išgyventi ir po 12 metų kovos jis susitinka su kanadiečiu, kuris pakeičia jo gyvenimą visiems laikams.

Režisieriaus Steve’o McQueeno filmas „12 metų vergovės“ („12 Years a Slave“)  sukurtas pagal 1853 metais parašytą to paties pavadinimo autobiografinę Solomono Northupo knygą. Beje, aktorius Michaelas Fassbenderis taip pat vaidino ir kitame S.McQueeno filme „Gėda“ („Shame“, 2011).

Komentarai