fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Ryanas Goslingas režisuos savo pirmąjį filmą. Apie monstrus

Aktorius Ryanas Goslingas (plačiau apie jį rasite čia) suvaidino ne viename įsimintiname filme, tačiau, kaip kad dažnai atsitinka su gerais aktoriais, šį kartą nusprendė išbandyti  jėgas ir režisūros srityje.

Aktoriaus kuriamo filmo pavadinimas –  „How To Catch A Monster“. Tai moderni šių laikų pasaka, kurioje susipina fantazija ir tikrovė.  Istorija pasakos apie Billy – vienišą dviejų paauglių mamą, kuri atranda kelią į tamsų fantazijų miestą. Netikėtai Billy sūnus atranda povandeninį kelią į šį pasaulį ir kartu su mama bando išgyventi mistiškoje erdvėje.

Kas vaidins šio liūdnų akių blondino filme? Pagrindinį vaidmenį atliks serialo „Mad Men“ žvaigždė Christina Hendricks ir jaunoji aktorė Saoirse Ronan. „How To Catch A Monster“ taip pat vaidins Mattas Smithas, aktoriau mylimoji Eva Mendes, aktorius Ben Mendelsohn ir kt.

„How To Catch A Monster“ prodiusuos Marcas Plattas ir Adamas Siegelas – vyrai 2011 metais kartu dirbo kuriant filmą „Drive“, kuriame Ryanas Goslingas atliko pagrindinį vaidmenį.

Beje, Ryanas Goslingas šiam filmui pats parašė ir scenarijų.

„How To Catch A Monster“ bus pradėtas kurti pavasarį, iki tol Ryanas Goslingas pamatysime filme  „Gangsterių medžiotojai“  („Gangster Squad“).

 

Komentarai