fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Scarlett Johansson išbandys režisierės kėdę

Aktorė Scarlett Johansson nusprendė išbandyti savo jėgas filmų režisavime ir kitais metais pristatys Trumano Capote  knygos „Vasaros kruizas“ („Summer Crossing“) adaptaciją.

Nors ši žinia kino pasaulyje sklandė jau nuo rudens, Kanų kino festivalyje jau patvirtinta, jog filmas pasirodys kitais metais. Aldamisa Entertainment“ Kanuose ieškojo potencialių filmo platintojų Europoje.

Prieš keletą metų pradėjau derybas su T. Capote atstovais ir rašytoju Tristine Skylar, ilgai derinau knygos adaptaciją į kino ekranus. Galimybė šią istoriją perkelti į kino ekranus kaip režisierei man yra viso gyvenimo svajonė ir didelė privilegija“, – teigė S.Johansson. Kol kas nežinoma, kokie aktoriai vaidins būsimame filme.

T. Capote „Vasaros kruizo“ veiksmas mus nukelia į 1945-uosius ir pasakoja istoriją apie 17-etę merginą, išaugusią privilegijuotame ir turtingame Niujorko pasaulyje. Vieną vasarą, kol jos šeima atostogavo Paryžiuje, ji lieka namie ir užmezga romaną su žydų stovėjimo aikštelės darbuotoju. Šią istoriją T.Capote parašė būdamas 19 metų, tačiau liko ja nepatenkintas ir išmetė į šiukšlyną. Stebuklingu būdu namo durininkas istoriją rado ir išsaugojo. 2004 metais „Vasaros kruizas“ pasirodė knygos pavidalu.

S.Johansson iki tol nėra režisavusi nei vieno pilnametražio filmo, tačiau 2009 metais ji sukūrė trumpą filmą pavadinimu „These Vagabond Shoes“.

Komentarai